Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen piát ajánlotok osztályk...

Milyen piát ajánlotok osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyünk osztályommal kirándulni, és a Jägeren kívűl akarok még valamit ami nem körbeadós. A lényeg hogy hamar legyen hatása. """"""18F
2019. máj. 22. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én vodkát vinnék mert nincs túl karakteres piaszaga, nehezebben szúrják ki. Ha 1:1 arányban bekevered narancslébe, észre sem lehet venni (nincs lebukásveszély), és üt.
2019. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Víz.
2019. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
VÍZ
2019. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

MErt aztán attól marha menő és felnőtt leszel...

Víz. Hatásra nem kell várni,mert 18 éve már megtörtént.

2019. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom akik eddig,és akik ezután vizet írnak, vagy fikáznak, azok mind elmentek aludni este 10kor az osztálykirándulásukon, és aludtak másnap reggelig. Képzeljétek, attól, hogy isznak, még nem feltétlen kell az “árokbanfetrengős” tinire gondolni (remélem). Mi is ittunk az osztálykirándulásokon, jó kedvünk volt, sütögettünk, beszélgettünk, felnőttünk. Normális emberek lettünk.

A kérdésre válaszolva, én is a vodkát mondanám keverve, esetleg fröccsöt, ugyan az nem üt annyira. Ha valakinek van tátrateája, az üt, mint a fene, azzal óvatosan!

2019. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy "körbeadós" ? Amúgy például Jägeren kívül hasonlóképp még a St. Hubertus-t tudom ajánlani!
2019. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsóval egyetértek. Gimibe minden kiránduláson ittam de egyiken se ittam magam seggrészegre, nem volt se hányás se képszakadás. Ha van olyan aki még nem ivott arra mondjuk érdemes vigyázni hogy mennyit iszik mert valószínű nem ismeri a mértéket. A kérdésre válaszolva szerintem is vodkát kéne nem csak azért mert a legszagtalanabb alkohol, hanem egyrészt észrevételeim szerint messze nem okoz olyan durva másnapot mint mondjuk a Jager ezen felül nem csak naranccsal hanem bármilyen gyümölcslével keverve finom. Haverral mostanába sió barackkal isszuk. Fél liter vodkához keversz 1 liter barackot akkor is alig érezni az alkoholízt úgy elnyomja, hogy kb. bárki megbírja inni.
2019. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Itt nem azzal van a baj, hanem hogy papíron 18, mert ha ehhez külön kérdés kell, akkor gondok vannak, és valszeg inkább gyerek még agyilag.

Mi sem voltunk szentek, de így már el sem tudom képzelni, hogy micsoda zsenik voltunk, hogy képesek voltunk ilyesmit kivitelezni a 90-es években gyk segítség nélkül. :D


Mondjuk volt oylan is, hogy balatoni több napos kiránduláskor 3-an 4-en szépen elindultunk és pincétől vettünk bort... pedig senki sem súgott, simán volt ennyi sütnivalónk, hogy ott vannak a pincészetek csak ad el valaki...

2019. máj. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, 18 vagy sem, ki tudja, hogy abban az iskolában mennyire kemények a szabályok?! Jó, mondjuk 18 éveseknek tényleg irreális lenne megtiltani, de gondolom azért kicsapatni sem akarják magukat!
2019. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Akik azt írják, hogy anno ők is ittak az osztálykiránduláson és senkinek semmi baja nem lett, nem volt belőle gond...ti mennyi idősek vagytok? Sajnos tapasztalatból tudom mondani, hogy a "mai fiatalok" (tudom, minden korosztályra mondták ezt egyszer) mikor egy ilyen osztálykiránduláson isznak teljesen elvetik sulykot, nem úgy működik a dolog, mint anno mondjuk a 80-as években. Akárhogy nézem, az, hogy pl. gimis kiránduláson akár egy 14 éves lány úgy lerészegedik, hogy a hajnali órákat már végighányja nem egészséges dolog (és még csak nem is a legdurvább eshetőséget írtam). Persze a kérdező 18 éves, oké, azt csinál, amit akar. Azért szerintem az nem túl biztató, hogy ez a cél: "A lényeg hogy hamar legyen hatása." Ahhoz, hogy jól érezze magát az ember nem kell sem hamar, sem teljesen lerészegedni. Könyörgöm, ne a részegség legyen a cél, hanem a jó hangulat! Hogy konkrétabban a kérdésre is válaszoljak: fentebb is írták a vodkát, az tényleg jó lesz, azért ne a legolcsóbbat válasszátok. Ha vannak kevésbé italozós lányok, akkor legyen valamilyen nem túl száraz bor. Sört lehet, hogy mindenki iszik, sőt van, aki csak azt, szóval érdemes készülni vele. Mi anno Jägermeistert ittunk ilyenkor. Esetleg tudom még ajánlani a Bacardi nevű fehérrumot.
2019. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!