Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miben vigyek alkoholt az...

Miben vigyek alkoholt az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

11.-es osztály vagyunk, az osztályfőnökünk nem enged semmi piát felvinni... tavaly ez abban mutatkozott meg, hogy indulás előtt minden üvegünkbe beleszagolt, meg átkutatta a cuccainkat. Magán a kiránduláson pedig nagy ívben lesz*rt minket, bevonult a kis szobájába, és két napig a szálláson voltunk... valahol a város legszélén voltunk, nem ismertük a környéket, nem csináltunk semmit. Valószínű ez lesz idén is. Nincs valami ötletetek, hogy hogyan csempésszünk egy kis piát? Nem akarjuk megint a szálláson egymást bámulni... az osztály 16-18 évesekből áll.

+szívesen hallgatok osztálykirándulásos vicces ivós történeteket is:)



2016. febr. 5. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel egy bővebb derekú gatyát és rakd oda a piát, akár 2 üveggel is. Gondolom a tanár nem tapogat át :)

simán fel lehet így vinni, én Sziget fesztiválra mentem így be minden nap :)

2016. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt bő szárú, nagy zsebű nadrágom, az jó volt. Azon az osztálytársamon röhögtünk, aki egy nagyobb üveg helyett két kisebbet rakott bele, mert nem jutott eszébe, hogy ez minden lépésnél összekoccan. Szakadtunk meg a visszafojtott röhögéstől, amikor osztályfőnök odajött beszélgetni, szegény csávó meg állt vigyázzban és moccanni sem mert. :D
2016. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Hát majd megnézem mennyire kivitelezhető:) Egyébként lány vagyok, melltartós megoldásokra is gondoltam:D Csak oda is pici üvegbe fér.

Jöjjenek még válaszok:)

2016. febr. 5. 22:51
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok :) simán megy a nadrág, vagy cicanadrág, aminek gumis a dereka. Addig kell kitartani, amíg ellenőrzés van, utána már simán átrakhatod a táskádba. De a sima farmer is jó, ha behúzod a hasad, befér 1-1 üveg rövid. Azt meg fel tudjátok már üdítővel koktélozni.
2016. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
" az osztály 16-18 évesekből áll. " Akkor mi a gondod? A 18 évesek simán tudnak BÁRHOL piát venni.
2016. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy laposüveg is befér szinte bárhova, csak nem tapogat át titeket a tanár... Nekem van egy gyönyörű dombornyomott, abban szoktam hurcolni a vodkámat, bár rejtegetnem senki elől nem kell.


Bakancsba is férhet valami, de anno egy budapesti koncerten, ahol tilos volt ételt bevinni, a nőket azért nem tapizták végig, így a zsebemben levő almát simán bevittem :)


16-18 évesek... A tanárnak semmi realitásérzéke nincs. Nyilván isztok. Mi egészen elit osztály voltunk, de az osztály zöme nyilván ivott...

A 18 évesek pedig tényleg bárhol vehetnek piát, bolt csak lesz.

2016. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Annó, laktanyába, két félliteres piát vittem mindig. Bő szárú nadrág, sípcsontra felragasztva 1-1 félliteres üveg.

Fölül is be lehet tenni, csak legyen egy nagyméretű, bő pulcsi.

2016. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A gond az, hogy tavaly is egy ismeretlen város legszélén voltunk, körölöttünk nagyjából semmi nem volt, egy földesút kivételével, ami busszal is kb. negyed óra volt, ezért gyalog nem indultunk el.

Jöhetnek azért még válaszok:) Sztorik is!

És persze, osztályfőnökünk... hát érdekes. Átkutattott mindent, hogy ne vigyünk piát, merthogy Ő felel értünk, szálláson meg felénk se nézett. Mintha csak ittasan lehetne balesetet okozni/szenvedni...

2016. febr. 6. 08:29
 9/20 A kérdező kommentje:
((persze nem volt semmi gond))
2016. febr. 6. 08:30
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Minket gimiben nem kutattak át, de általános 7-8. osztályba igen. Egyik osztálytársam nyolcadikba tusfürdős flakonban hozott piát xd azt nem nézte meg az osztályfőnök. Amúgy ilyen kirándulásra nagy hátizsákokkal mentek gondolom, szerintem ruhák közé is berejthetitek a piát. Nem hiszem hogy kipakoltatja az egész táskátokat.
2016. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!