Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen bort fogyaszthatok,...

Milyen bort fogyaszthatok, hogy elkerüljem a fejfàjàst?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzàszokva a borhoz így nem is ismerem õket,melyiket ajànlanàtok és mennyit fogyaszthatok hogy ellazítson?

#ital #bor #szórakozás #sör #kikapcsolòdàs
2019. máj. 25. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora keretet szánsz egy üveg borra, de mindenképpen minőségit. Attól nem fájdul meg a fejed.
2019. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1500 ft-ig gondoltam,ha lehet ilyet kapni amitõl nem lehet fejfàjàs.
2019. máj. 25. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek mondjuk a 10%-át rászánod vízre (vagy 1%-át csapvízre, ahogy tetszik) és nem fog fájni a fejed másnap.
2019. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen minőségi bort vegyél ne olcsó kis szart.

És mondok valamit ha borozol vagy bármi alkoholt iszol mindig egyél rá jó sokat pl,. Sonka, szalonna ilyenek és semi bajod nem lesz ezzek a zsíros ételek fel szívják az italt, ha ebbol eszel elegendőt akor az egy üveg bor meg se árt :)

2019. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!