Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen Whisk (e) yket ajánloto...

Milyen Whisk (e) yket ajánlotok max olyan 10e Ft-ig?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Látom a megadott kulcsszavakat, ezért visszakérdeznék. Milyen típusút szeretsz?
2019. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Leginkább a skótot
2019. jún. 6. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
10 alatt bourbont érdemes venni. Esetleg Glenlivetet találni néha 10 alatt, ami gyakori a hiperekben.
2019. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja. Skót whiskyből már nem nagyon lehet 10k alatt értelmeset találni inkább Bourbon whiskeyket nézegess.
2019. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És bourbonból melyikeket szerintetek?
2019. jún. 6. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Buffalo Trace, Makers Mark, Monkey Shoulder alap kiadásai általában 10 ezer alatt vannak és mind jobbak mind hasonló áron a jelenlegi Chivas vagy Johnnie Walker Black. Régebben én a J. W Black-et nagyon szerettem de olyan 4-5 éve nagyot romlott a minősége karakterileg és lágyság terén is és ma már abszolút nem éri meg a közel 10 ezres árat, Chivasnak a lágyságával a mai napig nincs gond de túl jellegtelen, egy 12 éves whiskytől azért többet várna az ember így szintén erősen túlárazottnak tartom.
2019. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a Jim Beam ről mik a vélemények? A fehér címkést kivéve
2019. jún. 6. 21:32
 8/9 Phoney ***** válasza:

A Jim Beam alapsor elég durván elbutult pár éve (amikor bejött ez a téglaüveges dizájn a fehéren kívül). Egyesek ma is szeretik, de szerintem felejtős az egész márka. Tompák, seízűek, kicsit éretlenek is.


Bulleit bourbon, Buffalo Trace, literes Four Roses pl. jó vételek. A Maker's Markot ma valamiért elég sokan szidják, én már évek óta nem kóstoltam, bár a stílusa nekem akkor se nagyon jött be.

2019. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!