Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskey meddig bírja?

Whiskey meddig bírja?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után romlik meg?Rendes lezárt üvegben (nem bontott) kamrában van aránylag hűvös helyen. (jack, ballantines, jim beam)

2019. jún. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
évtizedekig
2019. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Uvegben kb. barmeddig. 40 szazalekos alkoholtartalommal nem tud megromlani.
2019. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Pl. A portóiba azért öntöttek rumot, hogy elálljon a bor a több hónapos hajóúton.
2019. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Az alkohol megfelelő tárolás mellett nem romlik, szerintem a következő 30 évben el fog fogyni, addig pedig jó lesz. Azt javaslom, hogy tedd árnyékba, ne tedd ki nagy hőválrozásnak (hűtőbe beteszed, majd kirakod a konyha ablakába, a napra). Szóval, meddig is kívánod tárolni, ajándékba lenne?
2019. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazabol egy kamraban van szoval feny abszolut nem eri.Huvos van mindig bent.Kaptam oket mindig valami alkalomra (szulinap, nevnap ilyenek) mert egy idoben nagyon szerettem.Mostanaban annyira nem iszok nem is mindig esik jol.Szoval tartogatom oket ha esetleg lenne valami nagyobb alkalom amire elvinnem.Valamelyik mar 2 eve nalam van.(osszesen most 5 uveg) Nem siettetnem azert gondoltam megkerdezem mennyit bir mert ha sokaig birja akkor muszajbol nem bontom fel oket.Koszonom szepen a valaszokat/segitseget!
2019. jún. 6. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő körülmények között tárolva korlátlan ideig megőrzi a minőségét.
2019. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!