Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha meg iszok 1,5 liter sangriá...

Ha meg iszok 1,5 liter sangriát nagyon meg fog fájdulni a fejem?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 2 óra alatt buli előtt egyedűl kb 1,5 liter Sangria?! Nagyon meg fájdulna a fejem? Tegnap meg ittam itthon 3-4 dl-t! Attól nem fájdult meg nagyon. Viszont egyszer meg ittam belőle kb 7 dl-t! Attól meg ha jól emlékszem kibírhatattlanúl meg fájdúlt és haza mentem és aludtam tőle. Nem volt ezeken kívűl semmi bajom, másnap se. De az nem egy olyan berugás volt , hogy “pörögtem” hanem , inkább fáradt lettem. Viszont a tegnapit meg sem éreztem. Azért Sangria , mert ez van itthon most. Egy buliba akarom el vinni, és meg inni előtte. Még mielőtt valaki azt írná nekem , hogy ko lesz. Akkor annak le írom , hogy egyszer 1,5 óra alatt meg ittam 6 dl Macallan amber whiskyt meg. És nem volt ko, jól éreztem

magam, no meg másnapos is csak annyira voltam , hogy bevettem egy kis szóda bikargónát meg ettem rá pár falatot és el is múlt! Ez a whiskey jobb mint egy jefferson’s vagy akár egy lagavulin 16! És csak 40%-os. De akkor is jobban beüt mint 1,5 l azt hiszem 11%-os bór. Csak azért kérdem , hogy ez a sangria egy diszkó előtt való megivásra jó bór?! És nem fog fájni tőle a fejem, mivel volt amikor már vodkátol is fájt. Vagy inkább egy beszélgetős , lazúlos estéhez való cucc. És mind1 csak fogyjon el , és legyen alkohol alapon működő cucc!? Mert nem túl jó tőle részegnek

lenni? De volt amikor 1 óra alatt egy üveg 0,5 l joe black-et nyomtam le egyedűl , attól sem lett bajom unicummal is volt már! Ezeket csak azért írom mert ezek proli piák ! Főleg a macalanhoz képest?!



2019. jún. 13. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az írásodtól fájdul meg a fejem.
2019. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A sangria csak 7%-os általában, és nem "bór"-ból készül hanem borból. a fejfájás meg attól függ mennyi vizet iszol az alkohol mellé, ilyen melegben kell azt is.
2019. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Macallan Amber nem jobb mint a Lagavulin 16. Egyébként meg ha másfél óra alatt meg tudsz inni 6dl bármilyen whiskyt gond nélkül akkor a 1.5l Sangria az semmi.
2019. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 mint le írtam nem a berugásról van most szó hanem arról , hogy ne legyek fáradt meg ne fájjon a fejem!
2019. jún. 14. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt sem találom a hsz-omat. Pedig volt. De törlik. Csak, azt tudnám, miért?
2019. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!