Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miller vagy Asashi sör? Ti...

Miller vagy Asashi sör? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Én mindkettőt szeretem, és kiváncsi lennék a ti véleményeitekre.


Ha lehet, indokoljátok miért...!


Akinek egyik sem ízlik, az ne válaszoljon!


Köszi

16/F



2019. jún. 13. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A japót majd megkóstolom. A Millernek az emblémájától hánynom kell. Ugyanis a Miller szponzorálta annak idején az Up Your Alley Fair fesztivált. A róla készült riportot linkelni sem merem, annyira undorító. Akit nagyon érdekel, a zombietime-on megtalálja. De vigyázzatok vele, mert a megtekintése poszttraumás sokkot okozhat. Én szóltam.
2019. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én elsősorban az erősebbeket, vagyis minimum 5%-os söröket részesítem előnyben, de persze maga az íz is nagyon fontos, és nálam itt fordul a mérce: a Miller egész finom, az Asahi viszont csak simán az iható kategória.
2019. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Trevor. ***** válasza:
88%

Egyiket sem, mindkettő túlárazott.


A Millert a Borsodi gyártja és ennek köszönhetően olyan az íze, mint a kőbányainak, csak egy fokkal jobb, mert kihagyták belőle a kukoricadarát.


Az Asahi pedig egész érdekes, nagyon száraz és fura látni a rizst az összetevők között (bár a japánok mindent rizzsel esznek, szóval nem meglepő). Nálam ott bukik a dolog, hogy gyenge az íze.


Ennek a kettőnek az ársávjában van pl. Soproni IPA és APA, Dreher Pale Ale stb., inkább ezeket veszem.

2019. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
miller
2019. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2-es, az erőnek nem az ízben kell megmutatkoznia, hanem a hatásban! :D
2019. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, én vagyok a #2-es, elnéztem, #3-asnak szól!
2019. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
3-as de a Kőbányai viszont nem Borsodi hanem Dreher termék így inkább a Lövenhez hasonlítanám a Millert az a Borsodi alja söre, Miller is olyan semmilyen ízű csak kicsitt több benne az alkohol mint a Lövenbe. Abban teljesen egyetértek hogy túlárazott és hogy a Soproni IPA és APA is jobbak ennyiért de én még inkább Krusovicét vagy Pilsnert veszek ilyen áron. Asashit még nem kóstoltam de eddigi véleményeket hallva nem is érdemes.
2019. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

#7nél a pont!


Az Isten magyar,

A sör pedig cseh.

2019. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, nem a véleményekre kell adni, mindenkinek saját szája ízlése! Kóstold meg, aztán majd eldöntöd, egyszer mindenképp megéri venni!
2019. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se,buta amerikai termék. Helyette Staropramen , Pilsner urquell, vagy valami más normális cseh sör.
2022. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!