Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik olcsó bort választanáto...

Melyik olcsó bort választanátok egy kertipartira fröccs ként (fehér) Rúzsa Sándort vagy Dankót?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket válaszam mert egy árkategóriában vannak csak hogy melyik a jobb fröccsözéshez
2015. júl. 18. 20:21
 1/10 anonim válasza:
63%
Dankó Rosé. Isteni, de komolyan.
2015. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály, hogy ételbe sem, fröccsbe sem teszünk olcsó bort. Mivel a kérdésed úgy szól, hogy a válaszoló melyiket választaná, az én döntésem, hogy akkor inkább tiszta szóda legyen, mint ezek a szörnyűségek bármelyike.

Ennyi pénzből bort lehetetlenség kihozni.

2015. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kettő közül leginkább egyiket se választanám
2015. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt választanám, amelyik olcsóbb, mert mind a kettő ugyan olyan silány.
2015. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olcso es ihatatlan sz4rral akarod feldobni a kertiparty hangulatat? Igenyes elgondolas! :) En mindig csodalkozom, hogy minek tart valaki kertipartyt, ha csak csoroskodik es a buli minosegen sporol csak azert, hogy partizhasson.


Ha mar bulit akarsz rendezni, akkor ne a minosegen sporolj, mint inkabb a mennyisegen. En a vendegeimet soha nem kinalnam meg ilyen minosithetetlenul rossz borokkal, mint a Ruzsa Sandor, a Danko, avagy a Bodri.

2015. júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mojjo ***** válasza:

Kedves ötös hozzászóló!


Milyen Bodri borra gondolsz, ami a Dankóhoz meg Rúzsához hasonló színvonalú? Én egy Bodri pincét ismerek, Szekszárdról, viszont ők kifejezetten jó borokat csinálnak, tipikusan pár ezer forintos árkategóriában.

2015. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na nem én kertipartim lesz egyrészről más részről nek középkorúak lesznek hanem 18 évesek meg az alattiak és a kérdésre válaszoljatok ha lehet :)
2015. júl. 19. 19:08
 8/10 Mojjo ***** válasza:
79%
Én azt mondom, hogy akkor valami (értelmes) sör inkább... abból a 450 forint/liter nem gáz, már ihatót is lehet találni. Ha mindenképp bor, és mindenképp ilyen _nagyon_ alacsony kategóriájú, akkor még inkább a Dankó talán a kettő közül. Mondjuk akkor legalább viceházmesterként, vagy hosszúlépésként nyomjátok, a szóda legyen túlsúlyban...
2015. júl. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés megválaszolt. A kaki vagy az ürülék közül kellene választani, azt meg jó szívvel nem tudjuk ajánlani neked.
2015. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek azért köszönöm :)
2015. júl. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!