Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az egyik vendégem leteremtett...

Az egyik vendégem leteremtett hogy miért 12 fokos a sör, igaza volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta fogalmunk sincs arról hogy hogyan kell hűteni a söröket. Én pedig hiába magyaráztam neki hogy a vendégeink többsége nem inná meg az ennél hidegebb sört ( már volt rá példa amikor még hidegebb volt). Aztán nagy grimaszolva itta meg a kikért sörét pedig amíg nem tudta mennyire van lehűtve addig nem volt semmi baja vele
2019. jún. 26. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Tegnap pont az volt a tévében, hogy nem a 12 fokos, hanem a melegebb íz hozza ki a sör ízét a legjobban.


Ráadásul ha íves pohárban adják, több fogy belőle és jobban ízlik a vendégeknek. Nem vicc.


Szóval még a 12 fokos sörrel jól is járt az öreg alkoholistája. :DD

2019. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
*nem melegebb íz, hanem melegebb sör...hozza ki jobban az ízét.
2019. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudta, hány fokos a sör, amit adsz neki?
2019. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem is sok a 12. bornál az a felső határ, a sör szerintem 8-10 fokon jó, pláne ilyen melegben
2019. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én a sört jéghidegen szeretem. Másképp meg sem iszom.
2019. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én minden hőmérsékleten megiszom a sört. Hidegen nekem tényleg csak "megiszom" -kategória, mert hidegen nem annyira érzem az ízét, szobahőmérsékleten viszont annál jobban érezni, ezért úgy sokkal jobban szeretem!

Szóval az íz elnyomása miatt az a véleményem, hogy aki hidegen issza, az vagy csak férfiasságból issza (de nem szereti), vagy nagyon melege van! :D

2019. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés...
2019. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, milyen "vendég" az ilyen, és ilyenkor egyszerüen közölném vele, hogy akkor igya azt, amit hozott magával - és ez lenne az utolsó alkalom, hogy vendégem.

Egy vendégnek a házigazdát " leteremteni" a lehetö legnagyobb fokú bunkóság!

2019. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Vendéglátóipari egységről van szó, nem baráti látogatásról!:)

2019. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Eléggé kezdő lehetsz kérdező, én hetente megkaptam hogy nem tudom mi az a kisfröccs szöveget. Sok kötekedő részeg paraszt.
2019. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!