Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten belül hol tudom a...

Budapesten belül hol tudom a legolcsóbban beszerezni az alkoholos italokat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy Budapesten belül hol lehetne a legolcsóbban beszerezni a márkás alkoholokat. Gondolok itt olyan márkákra mint a Jim Beam, Jack Daniel's, Royal, Kalinka, Bacardi, stb. Azt tudom, hogy a kínaiak olcsóbban adják ezeket, csak érdekelne, hogy amelyik helyről én tudok annál van-e olcsóbb hely és hogy ott mennyibe kerülnek az előbb említett italok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 7. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

idrinks.hu mintaboltja

és vannak még hasonló oldalak

2019. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket a webáruházakat már én is néztem, de drágábban adják a dolgokat mint a kínaiak. Én a literes Bacardit 5250ért, a literes royalt 4400ért és a literes jim beamet 5500ért tudom beszerezni tőlük, az érdekelne, hogy van-e olyan hely ahol még ennél is olcsóbb.
2019. júl. 7. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Belvárosban, Deák környékén ne próbálkozz, esetleg a külső kerületekben.
2019. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Royal a metroba szokott ennél olcsóbban lenni ha épp akciós.
2019. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Kínaiaknál nem Jackie Daniels meg Jimy Beam volt?
2019. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem. Eredeti italokat árulnak.
2019. júl. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!