Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban beszerezni ezeket az alapanyagokat?

Figyelt kérdés

A minőség is fontos persze, de azért érdekelne, hogy hol lehet a legkedvezőbben hozzájutni a következőkhöz:


-olajos magvak (mandula,kesudió,paradió,stb.)

-magas kakaótartalmú csokoládé (cukormentes)

-avokádó (általában a sparban veszem, de tudtok valami helyet, ahol a legolcsóbb, de mégis szép avokádót lehet kapni?)

-kókuszolaj (ezt ált.-ban dm-ben veszem)

-csicseriborsó


Előre is köszönöm a segítséget!



2016. ápr. 13. 14:49
 1/3 Dodge válasza:
100%
Olajos magvakat és avokádót szerintem érdemes megnézni piacokon. A többi szerintem sajnos mindenhol ugyan annyi max pár 10Ft eltéréssel.
2016. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lidl vagy Spar
2016. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor jársz a legjobban, ha piacon nézel utánuk. Esetleg az olajos magvakat nem csomagba venni, hanem külön ki szoktak rakni bevásárlóközpontokban, ahol te szedheted ki magadnak. Úgy szerintem olcsóbbra jön ki, mintha előre csomagoltat vennél.
2016. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!