Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki rendszeresen és nem is...

Aki rendszeresen és nem is keveset iszik, pirosabb arcú lesz, észrevehetően (s ha igen, mi a fiziológiája a jelenségnek)?

Figyelt kérdés
Én is pirosabb vagyok, mint szoktam. Lehet, hogy többet iszom a kelleténél?
2019. júl. 8. 02:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm, ő aztán tényleg piros, és iszik is...
2019. júl. 8. 02:13
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Embere válogatja. Ismerek kemény alkeszokat akik nem olyanok. Volt kollégám meg vörös-rücskös képű volt, 3 éve tiszta, teljesen kisimult, alig ismerni rá.

[link]

2019. júl. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is van elvonóról kijött ismerősöm, aki megszépült. Állandó gyulladás van a szervezetben, attól piros a bőr. Rengeteg ilyen ember van sajnos. Szokj le mielőbb.
2019. júl. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem. Amúgy rosacea-tol is piros lesz az ember arca, nem kell hozzá egy cseppet se inni. Ez alapján nem lehet eldönteni, hogy iszik e valaki
2019. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Változó. Ismerek olyat, akinek olyan tipikus piás piros az orra, arca. De olyat is ismerek, aki keményen iszik, de az arca egyáltalán nem piros. Kicsit fel van püffedve, de semmi pirosság vagy folt nincs rajta.

Azt neked kell tudni, hogy mennyit iszol.

Ha ahogy a kérdésben írod, rendszeresen és nem is keveset, akkor az gáz, és nem elsősorban a bőröd miatt.

2019. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!
2019. júl. 8. 09:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Tipikus idült alkoholista vonások.

Kitágult, és megrepedezett hajszálerek az orron, arcon, aztán elkezd kiszáradni a bőr, és hámlani, felpuffad az arc, aztán a máj...

2019. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!!

(itt még szerencsére nem tartok..)

2019. júl. 9. 02:42
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
Egyéb betegség is okozhat arc pirosságot nem biztos hogy iszik az illető.
2019. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! - Nem biztos, de, azért mondhatjuk, hogy jó eséllyel?
2019. júl. 13. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!