Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Borkóstolón rúgtatok már be?...

Borkóstolón rúgtatok már be? Haverokkal kitaláltuk el kéne menni brahiból egyre, de azt azért mi is tudjuk, hogy csak megízlelni szabad, meginni nem. Mik a bevált taktikák, hogy ne vegyék észre, hogy leküldtünk egy keveset?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a versenyek zsűrijei nem isszák meg, hogy józanon tudjanak ítélkezni.

A legtöbb borkóstolón az emberek általában úgy beb.sznak, mint a sakál.


Én vagy 2 éve voltam Villányban, az egyik legnagyobb pincészetben (Sauska) volt körút az üzembez, elmagyaráztak mindent, a szürettől a palackozásig.

Aztán volt a borkóstolás, mire azzal végeztünk elég jó kedvünk lett! :)

Be ugyan nem rúgtunk, te minden bort megittunk, amit elénk tettek.

Mint ahogy mindenki más is.

Nem szokás egy ilyen "túrán" kiköpni a bort!

2013. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon berúgni nem szokás. De mi is voltunk egyszer ilyen borkóstolón az egy helyi rendezvény volt idehaza nálunk.

Hát páran szépen néztek ki utána, én nagyon nem ittam le magam, nekem csak volt egy kis jókedvem és ennyi. Pedig én is ittam nem keveset igaz a fehérbort nem ittam meg mert azt utálom, lehet azért voltam józanabb. De mondták is nekünk hogy ilyen rendezvényen nem szokás totál részegre inni magunkat. Szóval csak ésszel tegyétek ezt.

2013. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, legutóbb az előző munkaadóm ismerősének a pincészetében voltam borkóstolón a munkatársakkal, mint "céges buli": olyan rosszak voltak a löttyök, hogy megtelt a fal mellé lerakott edény...

Szóval ésszel válasszatok helyet. :D

2013. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Menni fog, ne aggódj :D Igazából addig a szintig, hogy már össze-vissza dőlöngélünk és rókázunk, nyilvános helyeken sose megyünk el. A házibuli az más, de ott ugye az az első szabály, hogy ne te legyél a szervező!
2013. jún. 10. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm egyszer elment egy borkóstolóra, amit pincében tartottak, mindenből ivott, de azt mondta, hogy lenn a hidegben még nem érezte olyan durván, aztán amikor kijött a 40 fokos melegbe, úgy beütött neki, hogy alig bírt hazamenni:D
2013. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig berúgunk borkóstolón, én nem is tudtam, hogy nem lehet meginni a bort, csak ízlelgetni! Volt, hogy 3X is kértem ugyanabból, de nem szólt senki, és nem is néztek rám furán. Szóval szerintem csak lazán és nyugodtan igyatok, a kutya nem szólhat rátok.
2013. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!