Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti hány évessen ittatok...

Ateszkapitány3 kérdése:

Ti hány évessen ittatok elösszőr alkoholt?

Figyelt kérdés

nem feltétlen arra gondolok mikor hányásig vedeltetek hanem uugy arra az állapotra mikor azért picikét boldogabbak voltatok az eddiginél.

csak mert hallottam hogy anno sokan milyen hamar kezdték és érdekel hogy más embereknél ez hogy s mint ment



2019. júl. 13. 12:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

12 évesen ittam először, de csak kb 2 korty Breezert engedélyeztek a szüleim szilveszter alkalmából. Talán 14 lehettem, amikor (szintén szilveszterkor) bort is ittam, Breezert már üveggel, és már éreztem a hatását.

18/L

2019. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13 voltam, unokanővérem megkínált likőrrel. Nem lett tőle bajom, de nem szerettem meg, azóta is csak szilveszterkor iszom alkoholt.
2019. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17 évesen. De onnantól sajnos elég rendszeressé vált azonnal, minden napossá.nehezen tettem le.
2019. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
13 évesen kaptam Baelyst (béliszt nemtom hogy kell leirni bocs) akkor ittam 1 pohárral úgy hogy anyukám adott aztán azon a nyáron pár korty vodkás koktélt ami nagyon finom volt nem mellesleg de méég nagyon nem rugtam be. Ittam de nem annyit.
2019. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14 voltam, limeos fehérrum-koktélt ittam.
2019. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13 évesen.
2019. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
15 evesen csiccsentettunk be eloszor a legjobb baratnommel a kollegiumban. Vodkanarancsot ittunk, de en tisztan is ittam. En nagyon kiborultam es eleg sokat sirtam. De a kovetkezo pialasomkor mar nagyon jol ereztem magamat. ❤️👍🏿
2019. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Bár 18 alatt nem engedték a szüleim, de nem is hiányzott, nem vágytam utána annyira, hogy elkapkodjam! 19 évesen édes fehér pezsgőt.

32/F

2019. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
14 voltam, és az okozója a kannás bor volt. Csórók voltunk a haverokkal, csak erre futotta. De legalább jót nevettem azon, hogy jön a villamos, amire vártunk.
2019. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Úgy beérezni először 14 évesen éreztem be mikor egy nyári családi ebéd után csak pezsgőt találtam a hűtőbe és a 35 fokba agy szomjasan lehúztam kb. fél litert. Nem hánytam vagy ilyesmi de erős eufória mwgvolt és délután aludtam utána 2 órát pedig soha nem szoktam.
2019. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!