Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti hány évessen ittatok...

Ateszkapitány3 kérdése:

Ti hány évessen ittatok elösszőr alkoholt?

Figyelt kérdés

nem feltétlen arra gondolok mikor hányásig vedeltetek hanem uugy arra az állapotra mikor azért picikét boldogabbak voltatok az eddiginél.

csak mert hallottam hogy anno sokan milyen hamar kezdték és érdekel hogy más embereknél ez hogy s mint ment



2019. júl. 13. 12:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy veszem először valamikor 10 alatt lehettem, bár azt ivásnak nem lehet nevezni, mert csak megkóstoltam a sört aztán persze utána rögtön köptem is ki meg fujjoltam, hogy keserű. :D Gyerekként valahogy másként érezzük szerintem az ízeket, mert mára a keserű az egyik kedvencem sörben is a keserűbbeket szeretem.


" Rendesen " meg talán 16 vagy 17 lehettem, grilleztünk, aztán akkor ittunk pár pohár Ouzot, nem részegre, de ott már úgy éreztem belőle valamit.

2019. júl. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12 évesen anyira részegre hogy elaztatam bugyit
2019. júl. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
Talán 7 voltam, amikor egy szilveszter estén belenyaltam a meggylikőrbe. Nagyon ízlett, és a hatása is kedvemre volt. Talán ez volt az első lépés, ami a későbbi menedzseralkoholizmusomhoz vezetett.
2019. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

mikor én fiatalka voltam, a boros kóla volt a menő:)


Azt iszogattuk 12-13 évesen.

fele fele kóla bor

elég volt 2-3 pohárkával és már játszottuk is an részeget:D

2019. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kb 3 évesen. Egy étteremben apukám sört rendelt, én pedig mindenáron meg akartam kóstolni. Anya nem engedte, de apa odaadta, hogy kóstoljam meg. Utána jódarabig nem akartam alkoholt inni. :D
2019. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Onyx123 válasza:
16 falunapján 4 liter sört asszem és azóta hetente (önbizalom növelés céljából is)
2019. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
14 évesen az első igazi bulin, amin részt vehettem. Sört majd vodkát. Szédültem is rendesen tőle.
2019. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Olyan 14 évesen kezdtem el a haverokkal néha-néha inni valamit.
2019. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4-5 éves voltam, amikor apum söre után nyúltam. Mondta, hogy a habból kostolhatok egyet. A nyelvem hegyet kinyújtottam és csak bele nyaltam a jó kemény habba. Amilyen arcot vágtam, a szülők megnyugvással konstatálták, ebből sem lesz alkoholista...
2019. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!