Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha rendelek alkoholt kiadják?

Ha rendelek alkoholt kiadják?

Figyelt kérdés
Ha rendelek egy oldarról alkoholos italt azt ideadja a futár?

#ital #alkohol #alkohol rendelés #18 év alatt alkohol rendelés.
2019. júl. 17. 11:44
1 2
 11/13 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Na most ha egy 17 éves egy alkalomra venne valamit mondjuk egy két decis unicumot amit 4 en megisznak az még nem a világ vége. Szerintem mindenki volt fiatal nem kell úgy tenni mintha mindenki kivárta volta a 18-at.
2019. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó ha csak ennyit akarnának inni, és 17 évesek lennének, nem hinném hogy ne venné meg valamelyikük szülője. Én legalábbis simán vennék két deci alkoholt a 17 éves gyerekemnek és egy barátjának.
2019. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mindentudó99 ***** válasza:
64%
Érdekes itt az alkohol témakörben 10 ből 8 an nem isznak szökőévente egyszer esetleg. De ha valaki egy sört meginna az biztos út az alkoholizmushoz. Sok az álszent ember szerintem. Egyébként igazad van nem tudhatjuk mennyit akar inni.
2019. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!