Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen hús van a McDonald's...

Milyen hús van a McDonald's burgereiben?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének de igaz, hogy minden szart bele raknak? Gondolok pl.: A gilisztára, kis csirkékre szőröstől, marha hús.. Ha valaki dolgozott ott, vagy tudja pls írja le!


Köszönöm!


2019. aug. 14. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen, hát hogyne.

A Mekinél véletlenül sincs ám minőségbiztosítás, biztos mindenféle gilisztát, patkányt, kutyát, meg szőrös csirkét belesütnek a hamburgerbe. Szerintem kevered őket a sarki gyrosossal meg a sarki kínaival.

A Meki több milliárd dolláros biznisz, és bőven hozza a profitot, egyáltalán nincsenek rászorulva, hogy gilisztát és szőrös csirkét használjanak, normális minőségi hús helyett.

2019. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom de a kutyámnak nem adnám. Ha akarok burgert enni csinálok én, vagy elmegyek egy igényesebb burgert árusító céghez. 😊 Nem a mekihez, haverom tudna mesélni.... 🙄
2019. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Jól lepontoztak. Köszi. Azért mert másnak más a véleménye egyből le kell pontozni.


Ez a véleményem, szemetet árulnak a mekibe, pont. Nem érdekel mit gondoltok. 😊

2019. aug. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Mi gyártunk a mekinek, nem húst, hanem mást, de külön minőségbiztosítási rendszere van, az egyik legszigorúbb nálunk, mert IFS szabványra is auditálva vagyunk. Magyarul nem, nem raknak bele olyat, amit nem lehet az tuti
2019. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Én elhiszem, bár láttam már illetve csináltam igazi tiszta marhahús pogácsát, hát az köszönő viszonyban sincs a mekissel.
2019. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nem tiszta marha vagy csirkehús gondosan megtisztítva minden íntól, bőrtől adalékanyagmentesen stb. De h gilisztát raknak bele azt kétlem.
2019. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
A csirkék kibelezve nagyjából megkoppasztva bemennek egy gépbe a masik végén meg kijön a chicken nuggets. Csak némi csontot dob ki. Gondolom a marhánál is hasonló a folyamat. Tehát nem színhúst kapsz hanem van benne bőr meg egyéb dolgok.
2019. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen franchise éttermeknek iszonyú szigorú egészség- és minőségbiztosítási feltételeknek kell megfelelnie. A lényege a rendszernek hogy ugyanazt a minőséget garantálni kell az étteremlánc bármelyik egységében. Ezt pedig rendszeresen ellenőrzik.

Rövid úton bezárna az a meki ahol bármi szemetet kevernének a húsba.

Hogy nem egészséges, az alapjában véve az ott forgalmazott ételek és italok magas zsír, só és cukortartalma miatt van, nem azért mert hús címszó alatt bármi mást árulnának.

2019. aug. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Élelmiszermernok vagyok. Ha Laci bácsi sarki hamburgerezőjében lenne ilyen, szarrá bírságolnák és bezáratnák, határozatlan időre.

A McDonald's gyakorlatilag a világ legnagyobb franchise-e. Csak Magyarországon közel 100 étterme van. Szerinted megtudnák tenni, hogy gilisztat tesznek a húsba és mindenki csendben marad, senki nem dobja fel őket és minden ellenőrzésen átmennek? Az egész világon?meg egyáltalán megérné ezzel szarakodni, amikor óriási bevételeik vannak?


A sajtburgerben 100% marhahús van, fűszerként só és bors. Semmi más nincs bennük. Ugyanez van a big macben stb..

A csirkés húsok közül a drágább csirkemell filé, az olcsóbb csirkés burger combból van.

Semmi olyan nincs bennük, ami nem odavaló. Nem tehetik meg, iszonyúan szigorú szabályok vannak az élelmiszeriparban és folyamatosan ellenőrzik őket.

Ez nem csak az etteremre igaz, hanem ahol előállítják a hozzávalókat.

Nem kell minden hülyeséget elhinni, amit hallasz. Évek óta próbálják lejáratni a mekit ilyenekkel.

Rég bezartak volna, ha igaz.

2019. aug. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

9# vagyok, egyébként a mekis húsokba ha akarnának sem tudnának mindent belekeverni.

Szakemberként mondom, hogy ahhoz komolyabb eszköz kell és a legpépesebb állag, hogy el tudd rejteni benne a szemetet. Pl virsli, palizer.

2019. aug. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!