Sütés - Gyakori kérdések
Keresés ételek, italok - egyéb kérdések témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Nagy tescoban kapható?
Nagyon régen ettem, így nem emlékszem Olyasmi volt mint a tojáskrém, főleg kenyérrel ettük. Fokhagymás, sós íze volt Mintha túró és tejföl lett volna benne, színre pedig fehéres narancssárga volt. Tipikus régi falusi étel(az én fejemben legalábbis)
Az átlagnál jobban főzök rendes kajákat is, meg sütök is. Mitől fozhetek ,süthetek ennyire durván finoman ha nem is csinálom gyakran? Anyámék is azt mondják nagyon jól főzök. Egyik nagyszülőm meg nagyon sokat süt főz mégis borzalmasan sikerülnek neki a kaják. Nem a...
Mit főztök holnap?
Cake popot szeretnék csinálni ès kéne hozzá pálca amit bele szúrok,de bárhonnan rendélnék már nem érne ide ,hol tudnék cake pop pálcát venni ?
Mindig amikor a vásárokban csinálják, miután feltekerték a tésztát, beleforgatják valamilyen folyadékba. Az valamilyen szirup esetleg arra, hogy a sütés után jobban ráragadjon az ízesített cukor? Vagy csak olaj, hogy szépen barnuljon? Az én otthoni receptem nem ír...
Éhes vagy. Lusta vagy főzni. Rendelsz. Kihozzák a kis adag kajákat. A levesben kis marok zöldség van sok lével. Mintha kimarkoltál volna egy fagyasztott keverékből egy kicsit és delikáttal megszornmád, mindezt jó drágán. A főétel pici az ára borsos. A neten olvastam...
Az enyém sajnos olyan mint egy levél. Gofrisütő csere után sem jobb és kipróbáltam többreceptet is, de mindegyikkel olyan lapos sűrű tésztája van.
Sajnos nem értek hozzá, csak annyit tudok, hogy nagyon omlós és finom volt. Ha valaki tudja, mi ez, hatalmas köszönet. Én is szeretnék készíttetni ilyet.
Én amikor sütök és tojást használok, külön fel szoktam törni a tojás, biztos, ami biztos alapon. Most is így tettem, azt vettem, viszont észre, hogy a tojás sárgája teljesen szétfolyt, amikor feltörtem, de szaga nem volt. Lehet rossz a tojás?
Úgy jobb az ízük, vagy mi az oka, hogy csak ember nem eszik nyers húst?
Például vérplazma adás előtt javasolják hogy minél kevesebb zsírt fogyasszon az ember. Például 100 gramm étellel maximum hány gramm zsír az ami egyáltalán nem sok? Hány százalékos zsírtartalom alatt számít egy étel zsírszegénynek és bátran lehet fogyasztani?
Van itthon, kakaó, liszt, 2 db tojás, olaj, lekvàr. Van mák is de az sajnos darálatlanúl és most a mákdaráló sincs nálam. Amibe tudnám sütni az csak muffin sütő. Többi alap süti hozzávaló az meg a napokban fogyott el. Pl tej, vaj, vagy tejfől meg a tojás nagy része.
Egyszer vendégségben ettem és nagyon ízlett de nem sikerült még újraalkotni :D
Sokan panaszkodnak rá, hogy megrepedt. De miért baj ez, ha amúgy finom?
Akkor mi oka hogy eltér az íze a kettőnek?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




