Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen csokikban nincs földimo...

Milyen csokikban nincs földimogyoró?

Figyelt kérdés

Nagyon súlyos mogyoróallergiám van, és nem ehetek semmi olyant amiben van mogyoró. Olyant se ehetek amikben "nyomokban mogyorót tartalmaz" vagy mogyorómasszát meg ilyesmit. Szinte az összes létező csokiban van mogyoró, de még a sima kekszben is van, és a müzliben is és még nápolyiban is van. Valakinek nincs tapasztalata ezzel kapcsolatosan? Persze nem enném magamat tele csokival vagy ilyesmi csak már eléggé hiányzik.

kellene olyan csokikat forgalmazni mint a cukorbetegeknek szóló "édességek". Köszi, ha valaki tud ajánlani valami terméket!



2019. aug. 27. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem súlyos a helyzet.

A google felhoz némi édességet az


" allergén menetes csoki , cukor , étel" kategóriában, vagy "mogyoró mentes csoki" kulcszóra.

2019. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bioboltokban szerintem találsz. Én a helyedben vennék gm kakaóport, és abból csinálnék magamnak házi csokikrémet, vannak jó receptek a neten. Vagy valamilyen csokis sütit, csokipudingot.
2019. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. aug. 27. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Boci-ban nincs. Anyum is mogyoró allergiás, és ő ezt eszi.
2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2019. aug. 29. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor keksztekercs alapot csinálok, ha édességre vágyom.

Darált keksz, kakaó , tej, cukor

2019. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!