Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érdemes a netpincéren keresztü...

Érdemes a netpincéren keresztül rendelni ételeket? Megbízható?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Eddig mindig ideert.
2019. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint olyan kérdés, mint az ebay-es stb. kérdések.

A Netpincér megbízható, de csak egy piactér.

A rendeléseket közvetíti csak. Ebben jó. Egy kétszemélyes kis vállalkozásként indult. Egyetemisták részére találta ki két srác, hogy telefonon lehessen pizzát rendelni. Akkor is csak közvetítő volt a szolgáltatás.

Már nagyon kinőtte magát a cég, több országban is jelen van.

Kellően informál a lehetőségekről, közvetíti a felvett rendeléseket, a visszajelzések alapján értékelést is megjelenít az éttermekről.

2019. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon drága szolgáltatás, nem neked, hanem az étteremnek. Ha a netpincéren keresztül rendelsz, akkor az étteremnek jutalékot kell fizetnie a netpincérnek a rendelés után. Nem is keveset, pláne ahhoz képest hogy nem csinálnak érte semmi különöset. A netpincér meg az összes hasonló gyakorlatilag az éttermek munkáján élősködik. Ha tudod mit akarsz és hogy honnan, rendelj közvetlenül az étteremtől. A semmiért ne a netpincér fölözze le a hasznot, maradjon az étteremnek inkább.
2019. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a netpincér teljesen megbízható. Max az étterem nem az, ahonnan rendelsz rajtuk keresztül.
2019. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nagyon sok étteremben 0 Forintot hagytam volna meg a netpincér nélkül. Nem találtam volna meg vagy ott akadt volna el a dolog, hogy a 101. oldalra is regisztráció kellett volna 1 db pizzáért.
2019. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 5* használtam... Szerintem tíljesen jó, csak az értékelés lehetne részletesebb.

Csak 3 lehetőség közül lehet választani és mivel különben 10 csillagban mér, ezért gondolom a három értékelést 1/5/10 pontoknak veszi, ami nem jó...

Az lenne a jó, hogyha legalább egy IMDb szerű értékelési lehetőség lenne...

Tapasztaltam is, hogy a pontozások -talán emiatt- nem annyira megbízhatóak. Többször sokkal jobban ízlett a 7 pontos étel, mint a 9.6-os.

Persze az is lehet, hogy nekem nincs ízlésem.

2019. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!