Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tudok ősszel savanyítani?

Mit tudok ősszel savanyítani?

Figyelt kérdés

Olyan savanyúságot, receptet keresek amit most ősszel is el tudok rakni. Van egy 30 literes hordóm, ami hamarosan kiürül, szeretném újra megtölteni. Lakásban lesz tárolva, csavaros a teteje, a dobálós lének semmi baja nincs benne, de már nem igazán tudom mit dobálhatnék bele.

Ötleteket kérnék, vagy olyan receptet ami így is eláll, hűtés nélkül.



2019. szept. 30. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még minden kapható a piacon, ami egy vegyes savanyúsághoz kell. Káposzta, uborka, paprika, apró vöröshagyma, karfiol, sárgarépa, kis dinnye,apró csípős hegyes paprika.
2019. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem jutok ki a piacra, túl sokat dolgozom. A másik hogy próbálnám minél olcsóbban megcsinálni, plusz kellene egy recept amivel normálisan el tudom tartósítani.
2019. okt. 1. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért, az előző adag miből készült?
2019. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uborka, nemi karfiol es csipos paprika. Van egy masik hordo jelelnleg, tele karfiollal, hagymaval es paprikaval, de jo lenne melle valami mas, esetleg valami kaposztas dolog. Az a baj hogy csak olyan vegyes savanyusagos receptjeim vannak, amihez mar a fwlw zoldseg nincs szezonban.
2019. okt. 11. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!