Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pécsen lehet Pockyt venni? Ha...

Pécsen lehet Pockyt venni? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a Japán édességet. Reg ettem, így újra szeretnék ropogtatni belőle, viszont nem tudom, hogy Pécsett tudok e venni valahol.

2019. okt. 5. 17:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy pont Pécsett hol lehet kapni, de a Müllerben szoktam látni ha jól emlékszem Mikado néven. (legalábbis ha arra a csokiba mártott ropiszerű dologról van szó :D)
2019. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. okt. 5. 20:29
 3/8 anonim válasza:
Régen lehetett Tescoba is kapni hasonlót de az valami magyar cég készítette. Amúgy Pécsen nem tudom hol lehet Pocky-t venni, én utoljára a www.pandafood.hu/hu/216-pocky-ropi oldalon vettem Pocky-t. Szerintem ott próbáld meg.
2019. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van Lidl akkor ott találsz én egy kisebb városban elek de van Lidl és ott van még epres bevonatú pocky is!
2019. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Régebben itt is lejetettkapni ahol lakom. Viszont jó ideje nem találtam a Lidlben, ezért kényteelen vagyok Pécsen keresni, mert az van a legközelebb
2019. okt. 8. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig ott kell lennie mivel ugye ezekben mindenhol ugyan az van tehát ergo ha nálam van akkor nálad is kell lennie! Kérdezz meg egy eladót hogy csoki bevonatú ropi merre van mert sokszor el van dugva! Én is elsonek nehezen találtam meg mert nagyon sok fele külföldi csoki van ott
2019. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt kérdeztem. Aztmondták az ittenibe, hogy ide már nem rendelnek mert nem volt forgalma. Ezért is próbáltam Pécsen. A Müllerbe fix, hogy lehet venni, de a Lidlt is megpróbálom.
2019. okt. 9. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Nagy Lajos király útja 6-os számnál nyílt egy vietnámi bolt és ott lehet kapni :)
2019. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!