Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit viszel a munkahelyedre...

Mit viszel a munkahelyedre enni és inni?

Figyelt kérdés
Olyan munkahely, ahol nincs ebédidő...
2019. nov. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanar vagyok, 10 perces szunetek vannak, egy-egy szendvicsre van ido, meg belekortyorlni epp abba ami nalam van, altalaban vmi ice tea.
2019. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jegyvizsgalo (kalauz) van hogy szendvicset eszek. De ha van több idő akkor valamelyik restiben eszek az állomáson. Vagy Meki vagy hasonló..
2019. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irodai munkám van, kb 20 percet tudok ebédre szánni, szerencsére van hűtőnk és mikrónk így én otthonról viszek főtt ételt és azt eszem. Arra figyelek csak, hogy ne túl "büdös" étel legyen, ami zavarhatja a többieket amíg ebédelek az asztalomnál.
2019. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Irodában dolgozom, általában gép előtt szoktam ebédelni. Van mikro meg hűtő, vagy valami gazdagabb salátát szoktam vinni, vagy előző vacsoráról maradékot.
2019. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!