Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb étel amit eddig kóstoltál?

Figyelt kérdés
Nekem a tintahal és a kakashere.

2019. dec. 25. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Félig nyers rántotthús. Már 20 éve volt, de ha rágondolok, még most is kiráz a hideg. Kirohantam a hátsó udvarba, és a szomszéd ház falát úgy lehánytam, hogy a zsíros hányásfolt egy picit még mindig látszik.
2019. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Blade Bone ***** válasza:
82%
Én a káposztás tésztával vagyok így, általánosban ettem először, de egész életemre elég volt belőle... 😖
2019. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Mákos bableves.


Véletlenül kettőt lapoztam a szakácskönyvben.

:D

2019. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

2-es , egy újabb próbát csinálj azért a káposztás tésztával.

Én így voltam a pizzával.


Mikor életemben először ettem, nem értettem, hogy mit esznek ezen az emberek. Annyira rossz volt, hogy 30 évig feléje sem néztem. Akkoriban egy előre elkészített, csak mikróban megmelegítendő pizzát kóstoltam elsőre. Valami nem stimmelt vele. Most egy hónapja újra kóstoltam egy a Pennyben kapható pizzaszeletet. Tök jó volt.

2019. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla sult csirke, a mai napig nem tudom, mi lehetett vele, ugyanis en etelt ritkan hagyok magam utan, de az a csirke olyan bun rossz volt hogy egy kis levagott szelettol is oklendeztem, pedig borzaszto ehes voltam es a sult csirke az egyik kedvencem.
2019. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kettő volt.

Az egyik az avokàdó volt, nem tudom mi baja volt, romlott volt-e vagy hasonlók, de majdnem elhànytam magamat tőle. Azóta se ettem inkább.

A másik az első pasim anyja által készített "spagetti" volt, már a kinézete is bizar volt. Hányás kinézetű volt. Valami szètrancsírozott hús volt keverve valami löttyel aminek világos barna színe volt és fűrèszpor íze. Nagyon bírtam a nőt, de mindenfèle bántàs nélkül főzni nem nagyon tudott.

2019. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Finom"főzelék, tökfőzelék
2019. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Falafel és currys csirke
2019. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósom által készített sztrapacska.

Általában jól főz, én meg nem vagyok válogatós, de annak olyan volt már a szaga is, mint a friss hányásé (már bocsánat).

Hosszú ideig rá sem tudtam nézni, aztán egyszer vendégségben udvariasságból megkóstoltam. Nem mondom, hogy a kedvenc ételem lett, ahhoz túl erős volt az első emlék, de ma legalább tudom, hogy ehetőre is el lehet készíteni.

2019. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Marhahús, juh hús fuj, a szagátol is rosszul vagyok, lebbencsleves
2019. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!