Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A spagettit hogy illik enni?

A spagettit hogy illik enni?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán ilyen, vagy eszi mindenki ahogy tudja?

Németeknél figyeltem meg, hogy rém idegesítő, hogy nem feltekerik a villára, hanem centis darabokra összeszecskázzák és úgy fogyasztják.


2020. jan. 20. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Kanállal és villával. A tekerésnél segítség a kanál.


a szecskázás egy valódi szentségtörés az olaszok szerint!

De ettől függetlenül is elég barbár szokás. .-D

2020. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy így illik -e, de én is villával felteker, kanállal segít módszerrel eszem. Nem csöpög, lóg mindenhova.
2020. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
villára feltekerve. kanálla segítheted, de nem minden olasz kanalaz, ahogy én értelmeztem, a fiatalok között már annyira nem jellemző. az összevadgalás pedig nyilván szentségtörés, majd imádkozom szerencsétlen németekért meg a nagymamámért is.
2020. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
azert az olaszok is huzzak a szajukat ha kanallal eszi es villaval valaki :) tord ossze a tesztat fozes elott ha nem annyira szereted a hosszut de meg lehet szokni igazabol. mondjuk az olaszok arra is forgatjak a szemuket ha valaki a bolognait spagettivel eszi nem tagliatellevel, de otthon edd ahigy jol esik. en orso vagy kis makaronival csinalok itthon szinte mindent, jobban szeretjuk azzal enni a bolognait is
2020. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Villával fetekerve. (Ha nem megy kanállal rásegíthetsz, de az nem alap.) Vagdosás egyszerűen nem megy hozzá, az ilyen kisgyerekeknek evéssegítésnek jó.


Otthon úgy eszed, ahogy akarod!

2020. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
17%
A nyáron voltam Olaszországban, ahol egy magyar vezette szálláson voltunk. Ő mondta vacsora közben, hogy nem illik kanalat használni. Késsel és villával kell enni, elvágva a szálakat.
2020. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó meglepett, mert én is a tekerőset hallottam, na igen meg a tagliatellét a bolognaihoz.
2020. jan. 20. 23:23
 8/13 anonim válasza:
17%
Azért félelmetes mennyire nyomorék ez az oldal. Olaszországban elmondták, h illik enni olasz ételt az olaszok szerint és én vagyok a legjobban lepontozva. 😂 Akkor haljatok meg hülyén, nekem mindegy.
2020. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8. Talán mert másnak meg mást mondtak vagy mást tapasztalt szintén olasz környezetben.
2020. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 én ugyanabban az Olaszországban voltam, és a torkomat vágták volna el ha feldaraboltam volna a tésztát. a gyerekeknek darabolják fel, hogy könnyebben tudják enni
2020. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!