Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen finom zéró üdítők vannak?

Milyen finom zéró üdítők vannak?

Figyelt kérdés
Eddig a pepsi lime volt nekem olyan ami finom volt, de már unom és azt szeretném kérdezni, hogy nincs e másfajta zéró üdítő ami finom. A cherry-t nem mertem belőle kipróbálni. Arról esetleg vélemény? Fogyókúrázok és nem bírok leszokni az üdítőkről és amiatt kéne. (Már tudtam vele fogyni)

2020. jan. 24. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"A cherry-t nem mertem belőle kipróbálni..."

Miért nem?

Mitől félsz?

Én mondjuk soha nem kóstoltam, mert nem szeretem a meggyet, de te...?

2020. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%
coca zero, sprite zero, márka jaffa zero
2020. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogyókúrázom, hanem cukorbeteg vagyok és szörpöt veszek, amiből szódával vagy ásványvízzel máris kész az üdítő. Szerintem még finomabbak mint a készek és rengetegféle van.

Nálam most az ÁGI Mangó-citrus, a BUBBLE málna és a narancs a favorit. A BUBBLE-ból 12 liter üdítőt lehet csinálni.

2020. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A Coca Colának már létezik vaníliás zeroja is. Szerintem finom.
2020. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Pepsi Cherry nem finom, a Coca Cola Cherry viszont igen, illetve a citromos is. En ezt a harmat szoktam valtogatni, ha kolat kivanok (ugye a Lime a harmadik). De a Fanta Narancs Zero is finom. Egyeb dolgokbol nem tudom, nem dietazom, csak szensavas uditokbol hanyingerem van a sima valtozatok izetol. Bar neha veszek Xixo zero ice teat, azok is finomak.
2020. jan. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki még itt is lepontozta a válaszokat (tehát ízlést fikázott), annak üzenem, hogy kapja be!
2020. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!