Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Pécs környékén...

Hol lehet venni Pécs környékén (vagy akár messzebb is) Dr. Pepper kolát és Jelly Bean cukorkát venni?

Figyelt kérdés
Már régota keresek de nem igazán találtam, ugytünik M.O-n elég ritka :D Válaszoloknak elöre is kössz .
2008. nov. 19. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pécsi vagyok , és biztosíthatlak, sajnos sehol sem lehet. Nagykerben dolgoztam és még itt sincs belistázva.

2000-ben voltam Londonban és szinte mindig Dr peppert ittunk, sajnos azóta sem találok itthon, pedig kint még cukormentes is volt.

Annyit még lehetne, de én sosem jutottam el odáig, hogy felveszed a kapcsolatot a M.o-i cocacola disztribúcióval, talán a colás üvegen szám is van és megkérdezed ott, hogy hova szállítanak.

Én eddig még nem jutottam el.

Remélem találsz.

Jelly Bean-t próbáld meg a metro-ban, de nem igérem.

2008. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelly Bean cukorkàt ma ettem :)

Mindenfajta izben van,ha gondolod,én tudnék neked csomagban küldeni!

Ja ide irj vissza,mert egyenlöre az e-mail cimem levan tiltva!

2008. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kösszönöm mindkét válaszolonak a második válaszolo pedig küldjön egy P.Ü-t vagy én küldök neki oszt' cserélünk e-mail cimet ^^
2008. nov. 20. 15:53
 4/15 anonim válasza:
100%

A Hanson-Foster Angol Csemege évek óta forgalmazza a Dr Peppert. A pécsi bemutató üzlet kiköltözött Orfűre és Orfű-Tekeresen található. A www.angolcsemege.hu weblapon keresztül vagy telefonon is lehet rendelni. A Jelly Bean cukorka is szokott lenni, de inkább ősszel és télen.

Üdv GH

2009. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, aki Észak-Dunántúlon teríti a Dr. Peppert. Itt a száma: 06/30-697-35-23. Remélem segítettem!
2009. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Szia ez a kft. pedig dél-dunántúlon teríti dr. peppert és az ugyancsak híres Save Tango-t. ha esetleg érdekel: [link]
2009. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
én pont tegnap láttam a pécsi buszpályaudvaron dr. pepper automatát!!!:O Meg is lepődtem rendesen, mert Mo-n eddig nem találkoztam vele.
2009. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Siklóson az autóbusz állomáson szoktam venni. 180 ft/0,33 as dobozos.

Nagyon imádom!!!

2010. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Pécs Plazaban lehet kapni! Tango nevű italt is és dr peppert! Mozik után vagy egy kávézó ott lehet!
2010. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló vagyok!

Látom már írták, de a pécs plázában már tényleg van, azóta egy volt kolleganőm apukája nyitott egy kávézót a hátsó bababolt mellett és ott van.

Ha Jelly nincs, azt kérd meg, hogy hozzanak, mert ők minden angol dolgot be tudnak szerezni.

1 doboz Pepper 250 ft.

Szia!!!

2010. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!