Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szombaton készített (tejfölös)...

Szombaton készített (tejfölös) csirkemell pörkölt még jó lesz szerdán? (persze vegig hutobe van)

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Vagy fagyaszd le, vagy egyétek meg legkésöbb holnap.
2020. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
72 órán belül el kell fogyasztani, feltéve, ha azonnal hűtőbe raktátok elkészítés után, ha nem így tettetek akkor rövidebb idő alatt is megromlik
2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Én biztos hozza se nyúlnék. De miért akartok eleve szombati kajat szerdán enni? Tessek főzni valami olcsóságot, ha epp nincs pénz, turós csusza, krumplis teszta stb.
2020. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
es ha kedden eszem meg? masodik: a 72 ora az honnantol ertheto? szombattol vagy vasarnaptol?
2020. febr. 2. 18:37
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Én mondjuk megenném simán. Szerintem ez szoktatás kérdése. Van akinek a gyomra már a másnapos kaját se bírja....nekem olyan a gyomrom hogy a vasszoget is megemészti. Sajna gyerekkoromba csórók voltunk, volt hogy hetekig ettük a sajtot amit más valószínü egy hét után kidob. Az eredmény: nem érzem a penészt és gond nélkül megeszek bármilyen 5-6 napos kaját is. Egyébként ez nem jó. De ez van.
2020. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Valszeg semmi baja sincs egyébként. Én megenném.
2020. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

sok helyen azt irjak,hogy 3-4napig siman elall hutobe.

Kedden megeszem. Szerintem az ugy meg nem gazos egyaltalan. :)

2020. febr. 2. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Most tedd be a fagyasztóba, kedd este vedd ki a hűtőbe.
2020. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha megeszed jól melegítsd át! Pl. miktoba min. 800watton vagy ha gázon melegíted jó forrró legyen.
2020. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Lassan 20 éve főzök, de egyszer nem volt olyan, hogy 2 napnál tovább tárolgassam a kaját.Ha megmaradt, sajnos vagy a kutya ette meg, vagy kiöntöttem.

Csirkevel amúgyis vigyázni kell, így még hogy tejfölös, szerintem edd meg ma, aztán öntsd ki, nem éri meg kockáztatni.

2020. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!