Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magánszemély hús eladás? (A...

Feketeruhasember kérdése:

Magánszemély hús eladás? (A kérdésed túl rövid a magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Felvásároltátok az egész készletet a boltokból, akárhányszor megyek, nincsen egy deka sem.

Én őszintén szólva nem pánikoltam a koronavírus miatt, ezért pontosan ugyanúgy vásároltam mint eddig is.

Ezért kérdezem attól a pár jóembertől akiknek most ott van 20 kg nyers hús a fagyasztójában hogy ugyan 2-3 kg ot tudna nekem adni?


2020. márc. 17. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt hét óta szaladgáltam vagy 5 alkalommal boltokba, mert sehol nem kaptam húst. (Faluról be a közeli városba) Több Lidl-t, Aldi-t, Tesco-t próbáltam dél és du 5 között különböző időpontokban sikertelenül. Ma lementem a helyi kisboltba, ahol van egy picike húspult is, na itt végre kaptam 2 kg csirkemellet, és 1 kg sertéscombot. Javaslom Te is kicsi boltokkal, hentesüzletekkel próbálkozz.
2020. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ.
2020. márc. 17. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidékre menj, ott még van.. Mi gyógyszerért kimentünk tegnap pilisvörösvárra... A budapesti patikák előtt tizen huszan álltak az utcán sorba...
2020. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Győrben vagyok
2020. márc. 19. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!