Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti rendeltek készételt mostaná...

Ti rendeltek készételt mostanában?

Figyelt kérdés

Kicsi gyerekek, home office mellett nem egyszerű főzni, ma hajnalban sütöttem.

Régebben is rendeltem már ebédet, most viszont minden tele van azzal, hogy fertőtlenítsd a zacskót, mi van ha rátüsszentettek, süsd újra.

A boltban is bármire rákerülhet, nincs időm minden egyes darabot fertőtleníteni.



2020. márc. 20. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy se szoktam, de nem megyek étterembe, gyorsétterembe se most.

Egy főzelék fél óra, vagy valami tésztás étel. Akkor sütsz hozzá kelt piskótát vagy valami...Pogácsa...jó pár napig.

Amúgy is akkor főzz több napra elegendőt egyszer,vagy hasznosíts, pl pörkölt, egy része fagyóba, előveszed gulyásba, stb.

Most még a munkába járás idejét is megspórolod, meg hogy elvidd őket oviba-suliba.

2020. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi most költözködtünk és napokig nem volt gáztűzhelyünk. Így rendelni kellett Netpincérről. Online kifizettem az ételt(így nem kellett pénzezni) jött a futár, a megkapott kajás csomagot nem raktam fel a konyhapultra. Kézmosás. Kiraktam tányérra az ételt, amit úgy láttam, átmelegítettem.
2020. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, home office-ban vagyok és végre van időm összedobni valami ehetőt.
2020. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi eddig sem rendeltünk, olcsóbb itthon megfőzni.
2020. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Hát ne haragudj de ha így se tudod megoldani hogy otthon vagy... Akkor még is érdemled.

Rendelj nyugodtan, én nem hiszem hogy nagyobb esély van elkapni így mint màrmilyen màs úton

2020. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

8 óra munka irreális elvárással, gyed után visszatérve ki is estem a gyakorlatból. Ráadásul tanulni kezdtem, oda már írtam, hogy halasztanék.

Iskolással tanulni, ovis rendetlenkedik és ordít, bölcsis sír.

A férjem szerint hülyeség a vírus, vigyem őket sétálni meg vásároljak is be, hisz itthon lógatom a lábam, szóval ő a kajáját nem szedi ki mert én majd megcsinálom. Ráadásul mindenki mást akar enni, ha 1-2 féle van, valaki biztos nem eszik belőle, emiatt rendelgettem a válogatósoknak.

2020. márc. 20. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Kb 2 hete pont rendelt ételtől lett ételmérgezésem. Nem kísértem most a sorsot.
2020. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen. Semmi extra dolgot nem tettem mint eddig is. Megkaptam, tányérra kitettem és ennyi.


A férjemmel elbeszélgetnék a hozzáállásáról, mert sajnos nemcsak a sikeres férfiak mögött áll A nő, hanem a sikeres nők mögött is ott kell lennie A férfinek. Így még nem haladtok sehova. Vagy válás lesz vége, mert idővel kimerülsz.

2020. márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elég nyomorult egy férjed van...
2020. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok minden ki fog mutatkozni, kivillantják az emberek, hogy milyenek is igazából. Lehet, hogy sok lesz a válás is, hacsak anyagi okok miatt nem maradnak együtt. Az én férjem balhézik, hogy most már ő menne inkább vásárolni, én meg féltem őt.
2020. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!