Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Beosztható 40ezer forint egy...

Beosztható 40ezer forint egy hónapig?

Figyelt kérdés
Egyedül élek albérletben, és ez a hónap nagyon szűkös lesz. Miután félretettem a számlámra, lakásra, cigire, csak 40ezer maradt. Ebből kellene megéljek június 10ig. Tudom, hogy a cigit dobni kellene, de ez most nem opció. Az a baj, hogy főzni sem igazán tudok, nagyon ritkán tevékenykedem a konyhában.

2020. máj. 9. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
77%

Ez valójában nem is annyira szűkös. Mivel egyedül élsz és nem tudsz főzni, hozzászokhattál, hogy nagy lábon élsz. Ha odafigyelsz a vásárlásra, és megtanulsz egyszerű ételeket készíteni, akkor garantáltan nem fogsz éhezni.


Egy háziasszony.

2020. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
Cigivel necces, a felét simán elviszi.
2020. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
zsemle + tömlőssajt kombóval kihúzod.
2020. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút simán,nekem kb.ennyi a kajapénzem

Igaz,én egyszerűbb kajákat főzök,most kerültem a pizzát,gyrost,fornettit,de ennyiből tényleg simán,nem kell éhezned.

2020. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Én évekig 30e-ből éltem Pesten.
2020. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2 cigit leszámítva marad 40e. Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mivel fizikai munkát végzek kell a kalória, nem épülhetek le.
2020. máj. 9. 19:24
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Havi 30-40 ezerböl igen báltozatosan lehet étkezni, viszont nem ártana néhány egyszerübb ételt megtanulni elkészíteni!

Ez naponta több, mint 1000 Ft, szóval böven elégnek kellene lennie, természetesen nem rendelt meg készételekkel.

2020. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván elégnek kell lennie, mert ennyi van. Évekkel ezelőtt valaki helyett a kölcsönt kellett helyette törleszteni (nagy barom voltam, tudom), így csak heti egy kg kenyér, kis zsír és margarin maradt. Egyik nap margarinos kenyér, másnap zsíros kenyér volt a menü. 🙄

A mai napig nem tudom megenni a margarinos kenyeret, még ha szalámi is van rajta. 😊

2020. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
94%
Alapesetben mennyit költesz kajára hogy a 40 kevés?
2020. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2020. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!