Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A majonezbe amit boltokban...

A majonezbe amit boltokban lehet venni, van benne mustar is? vagy miert olyan savanyu?

Figyelt kérdés
amit tojassargajabol lehet csinalni annak siman majonez ize van es az nem feher hanem vilagos sarga viszont amit a boltban lehet kapni az feher es olyan hulye savanyu ize van!
2008. nov. 24. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mustar elvileg nincs benne. Olyan majonezt, amit te otthon magad csinalsz boltban nem fogsz kapni. Mindegyikben lesz ilyen-olyan adalek. Ez meg nem jelenti azt, hogy rossz csak, ha magad csinalod meg megiscsak finomabb! :)
2008. nov. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
A majonéz alapja a mustár, ezt keverik ki olajjal, tojássárgájával, meg mindenféle adalékanyaggal. Ettől lesz világos a színe és savanyú íze. De ha veszel egy tubus majonézt, és elolvasod az összetevőket, magad is rájössz, miből van. :P
2008. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Elsőnek: nem biztos, hogy finomabb az otthoni, de frissebb, csak nagyon oda kell figyelni, és nem tartható sokáig, mert romlik, nem tartós, mint a bolti :-)


Amúgy a dobozára elvileg rá van írva, most nincs előttem, lehet, hogy neten is rajta van a gyártók oldalain.

2008. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:D
2008. nov. 26. 15:59
 5/7 A kérdező kommentje:
de van benne majonez!!elolvastam es megtalaltam!!:D
2008. dec. 6. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, okos emberek! Le kell pontozni azt, aki a jó választ írta... Megnéztétek már egyszer is a bolti majonézek hátulját? Vagy láttatok már házi majonézreceptet? A sötétség mindent elborít... Gratulálok.
2008. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XD:D nem tok mit mondani xdxd:D
2008. dec. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!