Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Liszt, cukor, étolaj. Lehet...

Liszt, cukor, étolaj. Lehet ebből valami kenyérhez hasonló dolgot sütni?

Figyelt kérdés
Nincs egy fillérem még kenyérre sem 4 napig! Ezek vannak. Se tojás, se élesztő. Viszont van sok lekvár és azzal enném.
2010. júl. 30. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szaladj át a szomszédba, kérj tejet meg tojást, és csinálj palacsintát.
2010. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
meg élesztőt.:D
2010. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy honnan szerezzek tejet meg tojást?
2010. júl. 30. 00:30
 4/11 anonim ***** válasza:
ha van egy kis sütőporod meg sód,akkor pizzatészta :D
2010. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na ez már valami. Van sütőpor és só is.
2010. júl. 30. 01:09
 6/11 <b>Chuck Norris</b> válasza:
48%
esetleg lisztes cukros étolajat tudsz belőle csinálni, bár az nem olyan finom, én már kóstoltam!
2010. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem van kenyérsütőgépem, és sütőkönyvem is. nem minden recepthez kell tojás!!!

élesztő kell (por), liszt, víz, pici só, pici cukor. a sütőpor nem jó. mivel én cukorbeteg vagyok, a cukrot el szoktam hagyni - és akkor is meglesz belőle a kenyér.

2010. júl. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző voltam: meg zsiradék, bocsánat, ezt kifelejtettem.



van egy indiai kenyér, amihez csak liszt, víz és só kell, és úgy kell kisütni, mint a lángost. azt kéne kipróbálnod.

2010. júl. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tortilla: víz só zsiradék - serpenyőben kisütöd, de tényleg nincs semmi másod? mert ettől 4 napig nem laksz jól :(
2010. júl. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én tortillát szoktam csinálni majdnem mindennap, mert párom kenyér helyett azt eszi. imádja. és tényleg csak liszt kell hozzá, sütőpor, víz, olaj. össze kell gyúrni, állni hagyni fél órát, majd kinyújtani korongra és olaj nélkül megsütni. akármivel megtölteheted. én ketsuppal szoktam és sajjtal, de szoktam csinálni szószokat is hozzá. gombásat, darálthúsosat, de volt hogy csak megkentem tejföllel.
2010. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!