Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valamilyen különleges...

Van valamilyen különleges BURGONYAPÜRÉ recepted?

Figyelt kérdés
Tejszínes, mondjuk. Köretnek szeretném almás-sajtos csirkemellhez! Valami krémes recept kellene. Eddig tejjel, vajjal, tejföllel krémesítettem. Mondjuk tejföl helyett főzőtejszín? Ha igen, milyen márkájú?
2010. júl. 31. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen lehet, de rakhatól bele sajtot is vagy mondjuk egy kis fenyőmagot. De a sajtos nagyon finom + ezt még meglehet bolondítanati egy ki fehérbórral.
2010. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

rózsaszín v zöld krumplipüré


elsőhöz héjában sült céklát pürésítve a másodikhoz fokhagymás vízben főtt borsópürét és kis szerecsendiót kell adni


tejszín is mehet, márka tök mindegy

2010. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok-sok tejöl, reszelt sajt, apróra vágott főtt tojás és pici mustár.
2010. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sült tökös burgonyapüré .
2010. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én mindig főzőtejszínnel csinálom, mert tejjel sz@r (abszolút nem krémes ugye), tejföllel meg savanyú.


a márka mindegy, arab országban lakom itt nincs választék 1 fajta tejszín van, helyi.


tehetsz bele zöldfűszert, petrezselmyet vagy snidlinget, almás sajtos csibéhez ne spilázd túl, nem kell zöldhagymás-céklás-káposztás-csokoládés vagy currys pürét készítened... egyszerű sült húsokhoz jó az extrémebb püré, de az almás-sajtos húshoz egy egyszerűbb változat is megfelel, de ez csak az én véleményem :)


mi megmarad püré azt kiszaggatva lisztben kisütheted vagy bepanírozhatod, az reggelire is finom :D

2010. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor töröd, öntsd hozzá abból a léből, amiben főzted. + vaj.
2010. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon finom, ha a hagyományos püréhez főtt kukoricát és pirított bacon szalonnakockát keversz. Én még nem próbáltam.
2010. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reszelt cheddar sajttal isteni!
2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!