Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért ennyire drágák a Ben &...

Miért ennyire drágák a Ben & Jerry fagylaltok?

Figyelt kérdés

Én tényleg mindig adok a minőségre ilyen dolgokban, ha megengedhetem, de átlagosan egy 465 ml-es kiszerelés közel 3000 Ft.

Olvastam amerikai oldalakon, hogy sokat adományoz a cég és a minőségi alapanyagok miatt. Azonban azt néztem, hogy nagyon nincs is gyümölcsfagyijuk. Főként mogyoróvajas,kávés,csokis,vaniliás. Nyilván ezekből is van más-más minőség, de pl a karamellásoknál enynire más lenne a cukor vagy mi?!

Ja és amúgy finom? :D



2020. jún. 21. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én árultam, s bár nekem megérte, hogy minél többet adjak el belőlem, személy szerint soha nem vettem volna meg. Egyrészt, a felére allergiás vagyok, nagyon sok benne az allergén, nem sok választék van. Másrészt, mert van belőle vegán, ami ugye minden terméknél drágább, de ha valaki eltökélt, úgyis megveszi. Szerintem itt inkább a márkát veszed, mintsem magát a fagyit, mert jól hangzik, külföldön ismert. Egyszer kóstoltam, nekem nem ízlett, abból a hypeból jobbra számítottam, szerintem még mindig a Carte d'Or a legjobb fagylalt márka. Ez kicsit olyan, mint a Pringles, Amerikában megy, ott ugye egyáltalán nem drága, de mire ideér kb háromszoros áron van, s kb ugyanolyan, mint a Chio vagy a Lays.
2020. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Olyan nagyon amerikai. Összeragad tőlük a szád.
2020. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pedig elég gagyi a fagylaltyuk
2020. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
91%
hát azt én sem tudnám megmondani, hogy miért ilyen drága, talán azért, mert ez a 3000 forint az usában annyira nem számít soknak (max 10 dollár?). amúgy én egyszer ettem, finomnak finom, de semmi plusz nem volt benne.
2020. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem nagyon, nem egy nagyon extra fagyi de finom.
2020. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Külföldön is drágább kategória. Angliában £4 körül van, néha leértékelve. A kommersz fagyik £1-2/liter, de márkásabbat is kapni 2-ért.


Az egyik ok, hogy etikusnak mondott márka, másrészt import.

2020. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

En nagyon szeretem. Itt angliaban akkor veszem ha akcios, olyankor nalunk a co-opban 2,5 font (900-1000) ft korul, es tobbszor volt mar ra kuponom is, igy megeri. Kedvencem a cookie dough.

Habar nagyon szeretem, alap aron 5 fontert nem vennem meg, otthon 3 ezerert sem, de szerencsere sokszor akcios.

Igen nincs tul sok gyumolcsos, ameriakiak foleg peanut butter/cheesecake/brownie maniasok, a legtobb fagyijuk ezert ilyen, de en szemely szerint eddig barmelyiket kostoltam izlett.

2020. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A brownie darabos csokiközéppel nagyon ott van
2020. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Pont azért amiért a red bull is az egyik legdrágább energiaital nagyon jó a név marketingje. Kóstoltam már és nekem nem probléma finom fagylalt ra ennyi pénzt kiadni időnként viszont itt úgy érzem hogy erősen túl van árazva.
2020. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. jún. 22. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!