Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggel hattól délután háromig...

Reggel hattól délután háromig tartó utazásra (vonat, repülő, busz) mennyi és milyen kaját vigyek?

Figyelt kérdés
Adjatok légyszi tippeket! Köszi szépen!
2008. nov. 25. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokat, ilyenkor többet eszik az ember általában, mint úgy egyébként. Én biztos vinnék szendvicseket, almát, chipset, csokikat és egy üveg forró teát is.
2008. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szendvicset.


Es hogy mennyit? Az attol fugg, hogy elotte reggelizel-e otthon, vagy nem.


Ha reggelizel, akkor reggelit mar nem kell vinned, ha nem akkor vigyel 2 szendvicset reggelire.

Vigyel egy almat, banant, valamit tizoraia.

Ebedre szinten 2 szendvicset es megint valami gyumolcsot.

Vihetsz valami nassolni valot is, de ha tobbszor i at kell szallnod, akkor lehet, hogy csak idegesiteni fog, hogy meg azt is cipelned kell.


Nekem kb ennyi kaja kene.

De te tudod, hogy mennyit eszel, illetve hogy delutan 3-kor mikor megerklezel akkor ott ahova mesz kapsz e enni. Ha igen, akkor eleg talan 2 szendvics 11 korulre es nem kell kulon reggeli es ebed.

2008. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Készíts 6 zsemlét, amit megvajazol, s túrista,vagy pick szalámit, diák csemegét teszel bele.


(Az nem romlik, s nem nyálkásodik olyan hamar mint a sonka, párizsi. Hozzá készíts be 6 almát, akkor jobban csúszik a szendvics, bele nem szeretek paradicsomot paprikát uborkát vágni, mert átázik tőle a zsemle, ha pedig mellé csomagolod, össze ütődik, s megpuhul. Én az almát szeretem hozzá.)


Tegyél el 2 csokit, egy ropit,sós pörkölt mogyorót.

Fél literes üdítő, + 3 kis dobozos ivólé.


Reggelire, megeszel 2 szendvicset,2 kis almát s megiszod a fél liter üdítőt,

egy kis ivólét és 2 szendvicset, 2 almát bele teszel a kézitáskádba, amit felviszel a repcsire, (úgy tudom több üdítőt nem lehet felvinni, elveszik amikor átvizsgálják a kézi poggyászod. )

majd a másik 2 kis ivólét, és a 2 szedvicset a bőröndbe pakolod, amit majd ha megérkeztél kiveszel belőle, s elfogyaszthatod.

A nasikat teheted a kézi táskádba


Én így szoktam ételt elrakni, sokat nem érdemes, mert tapasztalat hogy csak cipelem, el nem fogy, lehet kidobni.


Jó utat!

2008. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötleteket adtatok, köszi szépen!
2008. nov. 25. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A repülőig a nagyját egyétek meg,mert oda csak fél liter piát lehet felvinni a fedélzetre,a többit vagy poggyászba kell tenni törhetetlen anyagból készült dobozba,vagy el kell dobni,vagy meg kell inni.A reptéren a csomagokat nagyon alaposan átnézik,és ha kicsit is gyanus,kiszűrik és balhé van belőle,aztán magyarázkodhatsz,hogy nem Molotov-koktél(főleg,ha nem beszélsz semmilyen nyelvet a magyaron kívül).


Szóval nagyon kevés,minimális kaja,minimális ital(max.fél liter) mehet fel a fedélzetre,és asszem mostmár abból is csak olyan,amit ott a reptéri árusnál veszel méregdrágán,a normál piaci ár 3-4x eséért(ebben csak üzleti elv van,semmi más,meg talán némi biztonsági maszlag,hogy azokat ellenőrzik 20.000xesen,míg ha kintről hozol be valamit,az lehet házilag barkácsolt pokolgép is...vagy mondjuk Molotov-koktél.

2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!