Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Kamado sütők miért ilyen...

A Kamado sütők miért ilyen drágák?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 00:58
 1/7 anonim válasza:
21%
Azért mert márkás,de attól függetlenül szar ugyan az mint a Tesco-s
2020. júl. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Mert amíg lószar van, addig veréb is van. Nincs benne nagy titok.

Egyszerűen ha van olyan réteg, aki megteheti, hogy félmilliót költ egy 50.000 ft-os sütőre, akkor fognak árulni 50.000-es sütőt félmillióért. Mert annyiért is eladható.

2020. júl. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Ajánlom elolvasásra. Amúgy tényleg fentebb van pozíciónálva az ár itt már a nevét és a bizalmat is meg kell fizetni.

2020. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, aki a Tesco-s 50 ezreshez hasonlítja, annak nyilván lövése nincs arról, hogy ez micsoda, de ezzel együtt sem értem a félmilliós, milliós árat, mert mégiscsak alapvetően egy kerámia edényről van szó.
2020. júl. 12. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem érted, akkor végső soron másokra vetíted a hozzá nem értésedet, mert valójában nyilvánvalóan neked nincs lövésed a témáról.
2020. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%

Én vagyok az 1/1

Grillezetem már kamado sütőn,és Tesco-son is,és még ilyen 0ft-ból készült otthon heggesztetten is.


Úgyhogy van lövésem a dologról😉


És nekem az a meglátásom lett hogy mindegyik ugyan úgy megsütötte a húst...

2020. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%
#5 Jaj, de bölcs vagy... 🙂
2020. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!