Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc Monster...

Melyik a kedvenc Monster energiaitalod? Milyen íze van?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem elősször Monstert. Sehol se találtam, hova van leírva az íze, úgyhogy vettem egy fehér dobozosat. Borzasztó édes volt. Az összes ilyen, vagy csak ennek vagy csapnivalóan rossz íze?

2020. júl. 13. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a kedvenceim a sima zöld és az LH44. A zöldnek sima energiaital íze van (tuti-frutti), a Hamiltonosnak leginkább szőlős, kicsit almás íze van. (bár én ezt nem érzem ki belőle) A Mango Loco jó még aminek inkább gyümölcslé íze van. Az a jó a Monsterben, hogy elég nagy a választék, viszont a legtöbb tényleg elég édes, ha ezt nem szereted akkor valószínűleg nem fog bejönni. Talán az Ultra Citron az amire azt tudnám mondani hogy nem olyan édes, bár nekem az nem ízlik, csak párszor ittam. Esetleg ha az ice teát szereted akkor a barackos vagy a citromos Rehabokat érdemes megpróbálni.
2020. júl. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Zöld. A többit nem szeretem. Bár mindenből csak a classic- ot veszem
2020. júl. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
79%
Nekem a Mango Loco a kedvencem. De igen, borzasztó édes.
2020. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én ha ritkán iszok akkor a Fehér cukormenteset vagy az új Zöld cukormentes ultrát. Nekem a cukrosak túlzottan édesek.
2020. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összes Monster undorító, de a párom pl. csak a zöldet issza.
2020. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!