Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatok ?

Hogyan hízhatok ?

Figyelt kérdés

Szeretnék felhízni minimum 10kilót, hogy jól érezzem magam a bőrömben.


18 éves lány vagyok, 165cm magas és 45 kg.



Étvágyam nincs nagyon, sőt. Akkor eszem igazán, amikor már tényleg nagyon éhes vagyok. Mit tehetnék, MIT kene ennem és MENNYIT, hogy hízhassak? HOGYAN jöhetne meg az étvágyam?



2020. júl. 13. 07:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nektek hogyan sikerült hízni?
2020. júl. 13. 08:18
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak alap tippeket tudok adni de a mozgástól a friss levegőn mindig megjön az étvágyam. Menj biciklizni vagy sétálni egyet és keres egy jó pékséget egyél valamit amit szeretsz. Nem ajánlom, hogy otthon a leüllj chipset meg egyebeket enni mert hiába akrsz hízni hosszú távon problémás lesz a szokássá válik. Neked mehetnek a cukros üditők is mértékkel ha a súly gyarapodás az egyetlen szempont.
2020. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. júl. 13. 09:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz is elmehetsz kivizsgálásra nincs-e valami hormonbajod vagy vitaminhiányod. Mondjuk most a melegben én is alig eszem, de ha régóta ez a bajod egy kivizsgálás nem árt. A B vitaminok amúgy meghozzák az étvágyat.

Tényleg sportolnod kéne, hetente minimum háromszor, mondjuk 1-1,5 órát. Ne kardiózz, vagy legalábbis keveset. Neked inkább súlyzós edzést kéne csinálni. Ettől majd muszáj lesz enned. Sok fehérje, sok zöldség, gyümölcs. Így biztosan híznál és a legfontosabb, hogy egészségesen.

2020. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Bioextra B komplex napi 3x1.
2020. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Béres csepp is étvágyat csinál nekem például.Sok mozgás is meghozza az étvágyat.
2020. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Érdekes a 2-es válasz, én pont hogy nem leszek éhes sport után. Úgy kell megerőltetnem magam, hogy egyek utána valamit.


Egyébként a kalóriatöbblet hízlal. Ha nincs semmi szervi bajod, akkor híznod kell ha napi kb 2000-2500 kalóriát megeszel.

2020. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Vannak akik közvetlen sport után nem éhesek azonnal, viszont az sem mindegy milyen intenzitású a sport. Azért ha valaki keményen edz mondjuk heti 5 napot és egy edzés alatt eléget mondjuk 1000 kalóriát, akkor nem hiszem, hogy nem érzi majd valamikor, hogy pótolnia kéne. Pláne, ha valakinek alapból nagyon alacsony a testsúlya. Alapból ha alig eszik valaki akkor nem is képes hosszú távon valóban intenzív fizikai terhelést elviselni.
2020. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gluténérzékenység tesztet is végezz, ismerősömnek volt egyetlen tünete a hízásra való képtelenség, mindenki anorexiásnak vélte, aztán huszonévesen kiderült, hogy cöliákiás kiskora óta. Csak a család nem evett sok kenyeret/lisztet, ezért nem jött ki.
2020. júl. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
42%
Zabáld tele magad, igyál sok sört, lessz egy kis hasad , de az sose baj.
2020. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!