Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a mandulafa...

Mit lehet tudni a mandulafa _GYÜMÖLCSÉRŐL_?

Figyelt kérdés
Mert a magról mindenhol írnak bőven, de magáról a gyümölcsről, amiben a mag található soha, sehol nem esik egyetlen szó sem. A gyümölcs egyáltalán nem fogyasztható? Vagy fogyasztható, csak az íze rossz? Mit lehet tudni róla?
2010. aug. 3. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A diófa gyümölcséről mit tudsz? A manduláé ugyanolyan, mit akarsz azon enni?
2010. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az gyümölcs, hanem héjj ...
2010. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a gyümölcs az a zöld héj rajta...megrágcsálhatod, ha akarod, de csak hányni fogsz tőle
2010. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. és 3. válaszoló írta. De ugyanez mondható még a szelíd gesztenyéről is. Annak sem a termését, (gyümölcsét) hanem a magját fogyasztjuk.
2010. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is láttam még mandula-termést, azt sem tudom, hogy néz ki, ezért is mertem megkérdezni - valamint azért is, mert azt olvastam, hogy botanikailag a mandula a kajszi és az őszibarack közeli rokona. Ezért voltam kíváncsi rá, hogy ha azoknak ehető a húsa is, akkor a manduláéval mi a helyzet.
2010. aug. 3. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!