Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » éhes vagyok, mi a kedvenc kajád?

éhes vagyok, mi a kedvenc kajád?

Figyelt kérdés

nem muszáj végig olvasni!

Nekem:SAJT(füstölt,mozzarella, camembert,trappista, rántva , olvasztva és magában is) KÍNAI kaja, ananászos csirke, rizs, szecsuani csirke, mogyorós csirke sült tésztával és szezámmagos mézed pipi ^^

sajtos tészta, milánói makaróni, lasagne, pizza , meleg szendvics , sajtos virsli, füstli GOFRI!!!, PUSZEDLI!! pocky, rizs golyó, thai kaja, zöldborsó főzelék , fagyi, jégkrém, meg minden fincsi kaja!!

na és neked

olyan éhes vagyok T-T


2010. aug. 3. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rántot husi, székely káposzta, sült hús, Tejszines rakott sajtos csírke ugyanez tejföllel de sok van még...
2010. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hűűh.. összefutott a nyál...


Az én kedvencem a fokhagymás sült oldalas párolt káposztával és krumplipürével :)

2010. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát sokmindent szeretek de ami hirtelen beugrik:

tejfeles harcsapaprikás kapros túróscsuszával, hawaii csirkemell szeletek, tojásrántotta sonkával :D, tiramisu, legtöbb gyümölcsöt imádom (esetleg túróhoz/joghurthoz keverem) tejberizs, gombapörkölt, hortobágyi húsospalancsinta.. a teljesség igénye nélkül :)

2010. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj én is szeretem a hortobágyi húsospalacsintát P: nyami
2010. aug. 3. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan kedvencem nincs, mert sokmindent szeretek. :) Felsorolok párat: palacsinta, rakott krumpli, madártej, rántott gomba rizzsel és majonézzel, milánói makaróni, paradicsomos húsgombóc, hideg gyümölcsleves, pacal, pizza, hamburger, gyümölcssaláta, cukkinis/sonkás rántotta, ketchupos-sajtos spagetti, hawaii csirke rizzsel, stb.
2010. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rakott krumpli,fasírt,rántott csirkecomb,töltött káposzta,tepertős pogácsa!

Ezeket nem tudom "zabálás" nélkül megúszni!Próbáltam,de lehetetlen!:D

2010. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Piciregica válasza:
milánói makaróni sok sajttal meg a pizza:D
2010. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
brassói aprópecsenye, bolognai penne, gesztenyepüré tejszínhabbal, szalonnás-hagymás don pepe pizza, házi tiramisu, rántott hagymakarikák, barnarizs, és a habos vaníliáspuding ^^ :D
2010. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!