Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan "kell" enni "helyesen"...

Hogyan "kell" enni "helyesen" a műzlit?

Figyelt kérdés

A tányérba előbb a tej, aztán a műzli kerül, vagy először a műzli és utána a tej?


Kreatív válaszok is jöhetnek.



2020. aug. 7. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Előbb a tej, aztán a műzli.
Előbb a műzli, aztán a tej.
66 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy esik, úgy puffan.
2020. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon bejön a tej, műzli, tál felállás. Rendkívül praktikus dolognak tartom fogyókúra esetén.
2020. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 striga válasza:
100%
Mivel én meleg tejjel szeretem enni, ezért előbb a tej. Utána műzlitől függően vagy megpakolom a tányért vele, vagy csak annyit teszek, hogy míg ropogós, megtudjam enni.
2020. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azért, mert csak ropogósan szeretem, sose melegítem meg a tejet, mert akkor pikkpakk megpuhul, és előbb a hideg tejet öntöm a tálba, aztán egy kisebb adag müzlit, majd ha kiettem belőle, akkor megint egy kisebb adag müzlit, stb., így biztos, hogy végig ropogósan eszem.

Bár mondjuk tisztázhatnánk, hogy ki mit ért müzli alatt, mert én most a nyuszibogyóról meg társairól beszélek, nem a fogyókúrás változatról. :)

2020. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
En elegedetten es mosolyogva szoktam enni :) Ketpofara, szurcsolgetve, nyamnyogva.
2020. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Én először kb 1985-ben találkoztam a műzlivel, nálunk még nem hallott róla senki, nemhogy a boltokban előfordult volna. Egy külföldi ismerősömtől kaptam, azt mondta,öntsem le tejjel, úgy kell enni.Valami extrém módon nem tudtam ezt a kaját értelmezni, ezért azt gondoltam, inkább belefőzöm a tejbe, mint a búzadarát. Semmivel nem lett jobb, Na, gondoltam, engem aztán jól átvertek, biztos madáreleség. Kiraktam a madaraknak, azoknak se kellett
2020. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Különben én nem is tálkából eszem, hanem jó nagy bögréből, annak van füle, hogy ne fagyjon le a kezem a hideg tejtől. :)
2020. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen sorrendben: tej-kanál-műzli, végén megkoronázom a tállal.
2020. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg senki nem tudja helyesen leírni, hogy müzli? :(


Én a tejet öntöm ki először, mert megmelegítem egy kicsit. Semmit nem eszek jég hidegen. A langyos tejbe öntöm a müzlit. A családban mindenki így csinálja.

2020. aug. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

"Tényleg senki nem tudja helyesen leírni, hogy müzli? :("

De, én ugyanúgy írtam, mint te. :)

2020. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!