Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Mcdolad's és...

Mi a különbség a Mcdolad's és a Burgerkink között?

Figyelt kérdés
Mind két étteremláncban ugyanazt kapni burgert és sült kruplit ez a lényege. Lehet hogy kapni desszerteket, és szendvicseket is de a lényeg a burger és a sült krumpli! De mi a különbség? Úgy van ítt is mint Coca Cola a Pepsivel? Minőségben van valami különbség? Eltért valamiben a meki a b.kinktől?
2020. aug. 10. 04:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen olyan, mint a kóláknál, van aki erre esküszik, más meg a másikra. Nyilván a kínálatban van némi különbség.
2020. aug. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem egy vállalat a kettő? Riválisok?
2020. aug. 10. 04:50
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a burgernek jobban ízlik a hamburgere, de amúgy halál mindegy, úgyis ugyanaz van mindkettőben csak más arányokban :D
2020. aug. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Egyik szarabb, mint a másik
2020. aug. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
BK-ba járok a hamburger miatt, az ott jobb, de ha a meki van közelebb nem csinálok belőle gondot.
2020. aug. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen, riválisok.

Néhány különbség azért van közöttök pl a BK-ban van vegetáriánus burger, mekiben nincs.

2020. aug. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Elég sok különbség van közte, legalábbis számomra. Azt már az elején szögezzük le, hogy nem szeretem a hamburgert.

Korábban csak azért jártunk Burger Kingbe, mert ott nagyobb a desszertválaszték, mint máshol, és a poharas fagyi is olcsóbb (King Fusion).

Aztán valahogy úgy alakult, hogy ettem hamburgert, és azt kellett megállapítanom, hogy sokkal finomabb, mint a mekiben. A sajtburgerimádó ismerősöm viszont esküszik rá, hogy az csak a mekiben jó :D

Nálam nagyjából ez a rangsor:

BK: sültkrumpli, hamburger, desszertek (itt még az üdítő is jobb szokott lenni)

McD: reggeli, sajtburger, halas szendvics, nuggets, McFlurry (ha van finom)

KFC: húskosár, sültkrumpli.

2020. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Én megfigyeltem, hogy a Mekinél a sajt az teljesen más. Ha most egy sima sajtburger menüt nézünk, figyeljétek meg, hogy más íze van. A hús is más ízű. A BK-ben sokkal intenzívebb a marhahús. A Mekiben kicsit étesebb a Barbecue szósz, a BK-ben meg savanykásabb, füstösebb. A sültkrumpli jobb a mekiben, van egy jellegzetes íze/illata. Nekem ugyanaz a szint mind a kettő. Másban jók de egyenlőek.
2020. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
A Burger King szerintem inkább a füstösebb ízre ment rá, a McDonald’s ban rájöttem, hogy bármilyen hamburgert kérek... hiába van nyolc féle.... mindegyiknek ugyanaz az íze. Illetve a McDonald’s engem addiktívá tudott tenni, a Burger King nem.
2020. aug. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"Mcdolad's és a Burgerkink "



Asztaq! :-DDDDDDD

2020. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!