Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ízű chipset dobnál piacra?

Deák Dominik 2020 kérdése:

Milyen ízű chipset dobnál piacra?

Figyelt kérdés

Minden halálosan egyhangú lett, nincs egy érdekesebb ízvilág. Régen pl. volt tormás vagy mentolos. Most meg már szinte csak sósak vannak árnyalatni eltéréssel.


Mit látnátok szívesen?

Pár hétköznapi íz, ami simán jöhetne: fokhagyma, kömény, mustár, petrezselyem, uborka... stb.



2020. szept. 2. 21:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Sokféle íz van, rengeteg, ahogy Fantából is pl. cskk itt nem európában!
2020. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

Amit én árusítanék:

Fokhgymás gombás chips

2020. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%
Ázott kutyaszőr.
2020. szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Travis83 ***** válasza:
90%

Hali! Itt amcsiban annyiféle ízű chips van, hogy amikor vennék egyet, percekig kell keresnem a normált, mert az a kedvencem, meg a hagymás+tejfölös kombó. Rengeteg van!


Amit én csinálnék szívesen, az mondjuk:

vöröshagyma+szallona ízű

Lazac+avokádós ízű

Körte+alma ízű

2020. szept. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyet mindet betiltanam. Es minden mas felesleges ertelmetlen kornyezetszennyezo, szorakozasbol zabalast is. Mekdonacokat is porig bombaznam, hogy nyomuk se maradna.
2020. szept. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Lecsós (magyaros)ízű.Szalonnás,Fokhagymás, Medvehagymás,stb...mivel magyarok vagyunk.
2020. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ukrajnában a rákos csipsz nagyon menő.


[link]

2020. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
Pikáns mustáros Lays finom. Ettem már uborkásat, homárosat, rozmaringosat, sajtos hagymás át. Itt ilyeneket is lehet kapni.
2020. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Angliában is van jó sok féle.


Rákkoktélos kb minden boltban, ecetes-sós is alap, sweet chilli is gyakori, de van egy csomó változat amit írtatok. Pl most jött ki ez a restaurant special edition széria, ahol híres éttermekkel társult a walkers.


Nandos-peri peri csirke

Yo!sushi -katsu csirke curry

Gourmet burger kitchen - classic cheeseburger (kb mistár íze van)

Pizza express- american hot pizza

Pizza express- margarita pizza

Las Iguanas - chilli con carne


Meg van pár ilyen wtf íz amibe a Poundland legbelső bugyraibam lehet belefutni, pl:


Tyrells - Worcester sauce & szárított paradicsom

Marhasüt & Spitfire ale (a spitfire annyira nem nagy durranás, kb mintha a borsodi próbálkozna)

Tyrells - mézes sonkás & vörösáfonyával (ez asszem valami karácsonyi fąszság volt)

Yorkshire crisps - bárányos-mentaszószos

Kent crisps - osztrigás ecetes

Pringles - pigs in blankets (ez is karácsonyi cucc, baconbe tekert koktélvirsli)

Pringles - Pekingi kacsás (rice fusion)

Pringles - csirke tikka masala (rice fusion)

Pringles - japán teriyaki (rice

fusion)


Szóval a cucc létezik, csak nem importálják. Vagy mert nem fogy, vagy mert nehéz beszerezni...


Mondjuk a Pringles rice fusion széria okkal nem, abból vettem, borzalmas volt.


A Walkers éttermeseiből a margaritát és a cheeseburget kóstoltam, a margarita finom.

2020. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha van a környékeden ázsiai bolt, akkor garnélás chipszet tudsz ott venni, vagy a neten is "prawn cracker" név alatt tudsz rendelni innen-onnan. Más állaga van, mint a Lays féle chipseknek, de szerintem marha jó.
2020. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!