Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc ízetek?

Mi a kedvenc ízetek?

Figyelt kérdés
Nekem talán a karamell. Lehet ételt is mondani, de nem igazán az érdekel csak az íz. A vanília és csoki is nyerő nálam.

2020. szept. 16. 16:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Én egyértelműen a sós ételeket szeretem a legjobban, édességekből meg általában keveset eszek, mert nem is nagyon szeretem őket.

Egyébként azt hittem, hogy nincsenek ezen az oldalon ilyen átlagos kérdések, amikre bárki tud válaszolni.

2020. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

A kicsit krémesebb, kávé aminek van némi karamelles utóíze (tejjel iszom csak)

Meg van ilyen nagyon finom sült kolbász, ami elég fűszeres és kellemesen csípős

Pringles tortilla hagymás tejfölös csipsz íze is isteni.

Uh, meg a lapcsánka, fokhagymásan, tejföllel és sajttal. A fokhagyma ízén lenne ebben a hangsúly, ami ezell a kombinációval nagyon jó élményt kölcsönöz.


Kb ha finom ízekre kellene hirtelen asszociálni akkor maga ezek az ízek jutnak eszembe mindenféle hozzá fűződő élményt vagy bármi mást mellőzve.

2020. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én valami miatt csak a 4 alapízt érzem évek óta. Sóst mondanám.
2020. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkit felpntozok. Kicsit kifejthetiktek jobban, mint a kettes. SZóval, hogy konkrétan megylik. Mint ahogy ő írta, a kávé :)
2020. szept. 16. 16:50
 5/18 Travis83 ***** válasza:
100%

Főtt vagy sült fokhagyma íze

Vanília fagyi íze

Friss cheesecake íze

Halászlé levének az íze

Főtt marhaborda hús íze

Vanília meg szamóca turmix íze

Avokádó+füstölt lazac kombó íze

Forró nyári napon a jéghideg sör íze

Főtt tojás folyékonyabb sárgájának az íze

Friss ropogós zöldhagyma íze

Folyékony csokoládéval töltött csokoládé íze

Fekete tea íze


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de a lista közel sem véges. :)

2020. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. A négy alapíz nem minden. Ettől függetlenül imádom a csocsaj pékségben található kenyérlángost, van egyfajta pikantériája. Nem tudom, hogy a pikáns íz mondható e íznek, mivel nem olyan, mintha vanilliát vagy karamellt éreznék, hanem egyfajta leírhatatlan összhang az ízek között. Mint az unami, amit az 5. íznek mondanak. A karamellt régen imádtam én is, és a vanilliát. Ha a vanillia és a csokoládé közt kellett volna választanom, csokoládét választottam volna. Manapság egyáltalán nem eszem édeset, a péksütikben, de még a sós ételekben is megtalálom azt a mennyiségű "cukrot", ami nekem kell. A csipős ételeket imádom.
2020. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Én vagyok az 1-es. Csípős kolbász, csípős ketchup, olaszos tészták, lasagna.

Meg szeretek magában rágcsálni néhány kis sókristályt.

2020. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pirított fokhagyma, vaníliás főzött krém, earl grey tea, pirosra sült szalonna, húslevesbe főzött sertésbordáról leomló hús....
2020. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sós karamell. Azt magában és mindenben is megeszem/iszom. Plusz édes-sós ízek. Sajtok különböző ízei
2020. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kókusz és fehércsoki..én inkább édesszájú vagyok :)
2020. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!