Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sonkás-tojás minden reggel...

Sonkás-tojás minden reggel megterhelheti a beleket?

Figyelt kérdés
Akinek érzékeny
2020. okt. 21. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Ha megterheli azt úgyis meg fogod érezni és akkor abbahagyod. Én minden reggel rántottát eszek, igaz, mindig mással. Sonka, hagyma, kolbász, szalonna, akármi.
2020. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően az lehet gond, hogy zsíros. Miután kivetted a serpenyőből, rakj rá 1 tiszta szalvétát hogy felszívd az olaj egy részét, az könnyebbé teszi.
2020. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is megunod ennél változatosabb a magyar konyha hogy csak egy félét egyen az ember .
2020. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki erre érzékeny, annak megterhelheti.
2020. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ezt etted nem? Hatakkor? :)
2020. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én valamikor valahol azt hallottam, hogy reggel kifejezetten jót tesz zsírosat enni. Hogy az ürítésnek tesz jót, azt hiszem. Mintha ezt hallottam/olvastam volna. Mert pl ha valaki ugye eszik zsíros kaját, akkor kevésbé lehet székrekedése, mert a zsíros ételtől úgye csúszósabb, meg lágyabb állagú tudhat lenni a kaki. De én nem értek hozzá, és nem tudom, hogy ezt én most honnan szedem, nem néztem utána , de mintha így emlékeznék. Tehát ne vegye senki kézpénznek; csak gondoltam, már ideírom,mert hátha hasznos.
2020. nov. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!