Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zöld matcha kitkatet árulnak...

Zöld matcha kitkatet árulnak még valahol?

Figyelt kérdés
Jópár hónapja ettem utoljára, mert reklámban láttam hogy jön ez az új íz a rózsaszín rubyval együtt, és hála ég volt a szomszéd faluban. Most viszont hetek óta nem találok, Sparban, Tescoban, édességboltokban néztem eddig. Árulnak még egyáltalán?

2020. nov. 14. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, en szoktam latni, de attol fugg, hogy hol laksz. Mert en most hiaba mondom neked, hogy Budapesten a mannaban lattam multkor, az lehet nem segit rajtad.

Egyebkent, ha annyira fontos, akkor rendelni is tudsz.

2020. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Media Marktban sűrűn látok. Az Auchanba elvétve szoktam csak találni.
2020. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 ebbe bele se gondoltam hogy lehet rendelni is 😅

Köszi a segítséget! 🤗

2020. nov. 15. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gold amúgy finom? Érdemes kipróbálni? Bár ezt a zöldet sem kostóltam még.
2020. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 a goldról nem tudok nyilatkozni, de a zöld isteni finom 😁
2020. nov. 15. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amugy annyira egyik sem izlett, talan a ruby a legjobb, ezek kozul, de nyilvan izles kerdese :D

Nekem az abszolut kedvencem a markatol amugy a sos-mogyorovajas verzio, az valami csodalatos.

2020. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk Győrben sok helyen lehet venni. Tesco, Spar, Interspar, Aldi, Lidl, Penny, CBA, Euros boltok, Kik, Müller, Metro, kis boltok, Auchan, dohány boltok...stb, szóval, kb. minden boltban. Van a zöld matcha, rózsaszín ruby, gold karamell, sós-mogyis, stb.
2020. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!