Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit kajáztok ma?

Mit kajáztok ma?

Figyelt kérdés

Szoktatok haverokkal, szalonnát sütni, bográcsolni?

Mi a kedvenc party kaja?


2020. nov. 26. 05:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ma töltött káposzta volt.


Partykajának általában grillezni, szalonnázni szoktunk. A szalonna/hagyma nyarson kívül van cukkini/paprika/padlizsán/grillsajt/gomba nyárs is ami gyorsabb.


Amit még szoktam, az az egészben beirdalt krumplit fűszervajjal, sajttal, paradicsom karikával és bazsalikommal megtöltöm, alufóliában berakom a parázsba. Isteni.

2020. nov. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy külföldi nagyvárosban élek, nincs lehetőség se szalonnázni, se bográcsolni, még grillezni sem, nincs kert, pedig ezek nekem hiányoznak.


Ma szerintem valami rizs lesz zöldséggel. (A húsokból kifogytunk, de még nem következik a vásárlás, mi ált kétehetnte szoktunk, hétköznap.)

2020. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is flexitariánus lettem.Egykori hús-tejfüggőből kiegyensúlyozott hús-tejtermék fogyasztó. Rengeteg eszméletlen finom vegetáriánus, vegán kaja van. Felvágottból egy ideje csaj vegánt veszek, ugyanolyan az íze, mint ay igazinak. Az volt a reggeli zsemlével, fokhagymakrémmel.
2020. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
??
2020. dec. 4. 04:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!