Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg kell sütni a boltban...

Meg kell sütni a boltban kapható tortilla lapokat?

Figyelt kérdés
Lehet kapni néhány boltban a hűtős részen tortillába tekert dolgokat. Na ez a tortilla finom puha és nincs nyers íze... viszont a bolti előre csomagoltat ha jól tudom, akkor meg kell sütni (mindig így készítettem), de akkor keményebb lesz, törik a széle pl. Viszont én is olyan finom puha tortilla tésztába szeretném tekerni a tölteléket. De amit előre csomagoltan lehet kapni, az félkész, nem? Vagyis nem finom ha nem sütöm meg. Nem? Vagy jó úgy így? Ti szoktátok sütés/mikrózás nélkül is fogyasztani?
2020. nov. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell megsütni, az mar kèsz.
2020. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
NEm kell megsütni. MEg azt sem, ami elöre csomagolt, illetve csak azért, hogy felmelegedjen!
2020. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Száraz serpenyőben át kell melegíteni. Attól puha lesz és nem ropogós (nem kell sokáig)
2020. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Rá is van írva, hogy mikróban/serpenyőben kb fél perc alatt meg kell csak melegíteni, nem kell sütni.
2020. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!