Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom a sushi? Akik kóstoltáto...

Finom a sushi? Akik kóstoltátok, nem tartottátok furcsának, hogy nyers halat esztek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 18:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Nem minden sushiban van nyers hal.

Amúgy meg olyan fajta halak, hogy nyersen is finomak. És csak az első harapásig zavart a tudat.

2010. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
szerintem ehetetlen,de van aki imádja :/
2010. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk konkértan a lazacosra gondoltam. Szívesen kipróbálnám, csak a tudat, hogy nyers...
2010. aug. 11. 18:38
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
lazac? dehát azt füstölve (ergo lényegébe nyersen) lehet kapni a tescoban is. én állandóan eszem. isteni finom!
2010. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem ehetetlen,de van aki imádja "


Jellegzetes emberi önbecsapás amikor sokan bebeszélik maguknak hogy milyen jó. Az osztriga is egy szemét de miért ne beszéljék be maguknak hogy az jó.

2010. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem valahogy büdös volt. Amikor a számhoz emeltem, megcsapott valami szag belőle és aztán nem ettem meg. Pedig úgy a nyers hallal nincs bajom, finnekkel ettük úgy hogy lazac csíkokat nyersen, mézbe mártva és nagyon finom volt.

Ízlések és pofonok. Szerintem először egy kis darabot kóstolj meg belőle és aztán döntsd el hogy ízlett-e.

2010. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Egyszer én is majdnem ettem,de aztán végülis nem mertem.Meg tényleg halszaga is van,és szerintem ez az algalap is elég rémes.Annyi minden más normális dolgot lehet enni,akkor miért kell pont ezt a gusztustalanságot?Sznobizmusból?
2010. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
attól hogy te gyökér vagy és sznobnak tartod azokat akik ezt eszik, ez egy normális kaja. csak nem a mi társadalmunkban. ennyi
2010. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sznobizmus? Ugyanmár. Elég begyöpösödött lehetsz...
2010. aug. 12. 09:01
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti a halat, az egyen, aki meg nem, az ne egyen. Nem értem, hogy mondjuk aki a sült halat sem szívesen eszi meg, az mi a pi...nak erőlteti sushit! Én is ettem már, de én halimádó vagyok, nekem nagyon ízlett.
2010. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!